تکنولوژی

واتس اپ به زودی به کاربران اجازه می دهد برای خود پیام ارسال کنند!

در حال حاضر، کاربران واتس‌اپ می‌توانند با استفاده از URL wa.me/91 و سپس شماره موبایل خود پیامک ارسال کنند.

برنامه پیام‌رسانی فوری واتس‌اپ که متعلق به Meta Platforms است همچنان به معرفی ویژگی‌های جدید برای بهبود تجربه کاربر ادامه می‌دهد. و اکنون گزارش شده است که این برنامه بر روی ویژگی جدیدی کار می کند که به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به دستگاه دیگری برای خود پیام ارسال کنند. در حال حاضر، کاربران می توانند با استفاده از URL wa.me/91 و به دنبال آن شماره موبایل خود برای خود پیام ارسال کنند. اما این در چندین دستگاه قابل اجرا نیست زیرا چت با شماره تلفن خودتان فقط در دستگاه اصلی ظاهر می شود. به گزارش WaBetaInfo، با این حال، این برنامه اکنون در حال توسعه راه حلی است که به کاربران امکان می دهد با جستجو و ضربه زدن به یک چت خصوصی در لیست مخاطبین خود، پیام ارسال کنند. این ویژگی جدید در به‌روزرسانی آتی نسخه آزمایشی دسکتاپ واتس‌اپ ارائه خواهد شد.

در این گزارش آمده است: «این چت همچنین زمانی که بخواهید از دستگاه تلفن همراه دیگری وارد واتس‌اپ شوید نمایش داده می‌شود، زمانی که این ویژگی در آینده‌ای برای افراد عرضه شد.» WaBetaInfo همچنین یک اسکرین شات از ویژگی آینده را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد « شما” در بالای لیست مخاطبین. اسکرین شات از نسخه بتای واتساپ دسکتاپ گرفته شده است، اما انتظار می رود این ویژگی در نسخه بتای واتس اپ برای اندروید و iOS معرفی شود. توجه داشته باشید که این ویژگی در دست توسعه است و خواهد شد. در به روز رسانی آینده منتشر شد.

مطلب پیشنهادی:  تریلر واقعی یوتیوبر از بازی GTA 6 در فضای مجازی منتشر شد و رکوردی را به نام خود ثبت کرد

در همین حال، واتس‌اپ به‌روزرسانی‌های وضعیت حذف ادمین و فهرست چت را برای آزمایش‌کنندگان بتا بیشتر ارائه می‌کند. این به کاربران امکان می‌دهد به‌روزرسانی‌های وضعیت را مستقیماً در لیست چت مشاهده کنند. ردیاب توسعه واتس‌اپ می‌گوید: «حتی این ویژگی قبلاً پس از نصب به‌روزرسانی بتای واتس‌اپ برای اندروید 2.22.18.17 به برخی از آزمایش‌کنندگان بتای خوش شانس محدود می‌شد، اما اکنون عرضه گسترده‌تر شده است».

این همه چیز نیست، واتس اپ همچنین قصد دارد تصاویر پروفایل شبیه iMessage را به چت های گروهی بیاورد. هنگامی که این ویژگی برای آزمایش کنندگان بتا منتشر شد، تصاویر نمایه سایر شرکت کنندگان گروه در کنار همه پیام های دریافتی در چت گروهی نمایش داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا