موبایل

واتس اپ در نهایت به شما امکان ویرایش پیام های ارسالی را می دهد


واتس اپ یک ویژگی ویرایش بسیار مورد توجه را اعلام کرده است که به شما امکان می دهد پیام را در عرض 15 دقیقه پس از ارسال آن تغییر دهید.

واتس‌اپ متعلق به متا در یک پست وبلاگی که این ویژگی مفید را معرفی می‌کند، می‌گوید: «از اصلاح یک اشتباه تایپی ساده گرفته تا افزودن زمینه اضافی به یک پیام، ما هیجان‌زده هستیم که کنترل بیشتری بر چت‌هایتان به شما بدهیم.

تا به حال، تنها راه برای تغییر پیام واتس اپ حذف سریع آن و سپس ایجاد پیام جدید بود، البته ممکن است گیرنده یا گیرندگان این فرصت را داشته باشند که پیام اصلی را بخوانند. ویژگی ویرایش جدید نیز همان خطر را به همراه دارد، اگرچه راه راحت تری برای تغییر پیام ارائه می دهد، زیرا می توانید به جای بازنویسی کل پیام، فقط روی اصلاحی که باید انجام دهید تمرکز کنید.

واتس‌اپ اعلام کرد که قابلیت ویرایش جدید در سطح جهانی آغاز شده است و در هفته‌های آینده برای همه در دسترس خواهد بود.

نحوه استفاده

برای استفاده از قابلیت ویرایش واتس اپ، کافیست روی پیام ارسال شده طولانی فشار داده و انتخاب کنید ویرایش از منو تا 15 دقیقه پس از ارسال آن.

پیام های ویرایش شده با یک برچسب “ویرایش شده” نمایش داده می شوند تا هرکسی که آنها را دریافت می کند متوجه شود که اصلاحی انجام شده است، اگرچه هیچ سابقه ویرایشی برای مشاهده در دسترس نخواهد بود.

واتس‌اپ همچنین تأیید می‌کند که مانند همه پیام‌های خصوصی، رسانه‌ها و تماس‌ها، پیام‌های شما – و هر ویرایشی که انجام می‌دهید – با رمزگذاری سرتاسر محافظت می‌شوند.

مطلب پیشنهادی:  بررسی Poco C51: یک مدعی جدید در سطح پایه

واتس‌اپ در سال 2009 راه‌اندازی شد و در سال اول حدود یک چهارم میلیون کاربر جمع‌آوری کرد تا اینکه در چهار سال آینده به 400 میلیون کاربر افزایش یافت. فیس بوک (اکنون متا) واتس اپ را در سال 2014 به مبلغ 19 میلیارد دلار خریداری کرد و این اپلیکیشن پیام رسانی اکنون چندین میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان دارد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا