تکنولوژی

واتس اپ روی فیلترهایی کار می کند تا به شما کمک کند چت های مهم را در چند ثانیه پیدا کنید

علیرغم ظهور بسیاری از پلتفرم‌های پیام‌رسانی فوری، واتس‌اپ توانسته است جایگاه خود را در بالای این بسته حفظ کند. دسترسی گسترده، ویژگی‌های هیجان‌انگیز و به‌روزرسانی‌های مداوم عوامل مهمی هستند که ممکن است به محبوبیت واتس‌اپ کمک کنند. برای بهبود بیشتر تجربه کاربری، واتس اپ اکنون در حال آماده شدن برای رفع مشکل با ویژگی فیلترینگ است.

طبق گزارش WabetaInfo ردیاب به‌روزرسانی واتس‌اپ، اپلیکیشن پیام‌رسانی فوری متعلق به متا ممکن است بر روی ویژگی جدیدی کار کند تا به شما کمک کند لیست چت خود را فیلتر کنید. در آخرین نسخه بتا واتس اپ برای اندروید 2.23.14.17 از فروشگاه Google Play توسط WabetaInfo یافت شد. با این حال، این ویژگی هنوز در دست توسعه است و مدتی در آینده در دسترس خواهد بود.

لیست چت فیلتر WhatsApp: چگونه کار می کند؟

این گزارش همچنین تصویری را به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد واتس‌اپ به زودی ابزار جدیدی را معرفی می‌کند که به شما کمک می‌کند در هنگام استفاده از فیلترها در مکالمه، لیست چت خود را به راحتی مدیریت کنید. انتظار می رود این ویژگی دقیقاً در لیست چت در دسترس باشد.

بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده، واتس اپ ممکن است دکمه جدیدی برای فیلتر کردن چت ها بر اساس پیام های خوانده نشده، مکالمات خصوصی و مکالمات تجاری داشته باشد. این به وضوح نشان می دهد که هدف این ویژگی دسترسی به چت های مهم در چند ثانیه است و در عین حال نیاز به دسترسی به لیست چت طولانی را از بین می برد.

مطلب پیشنهادی:  MoS Rajiv Chandrasekhar در مورد هوش مصنوعی، انحصارهای فناوری تبلیغات و تسلط فناوری های بزرگ، از جمله فیس بوک، گوگل

با این حال، در حال حاضر هیچ نشانه ای از فیلتر اختصاصی برای چت های گروهی وجود ندارد. داشتن یک فیلتر برای یافتن تمام چت های گروهی در یک مکان، راهی عالی برای دسترسی به همه آنها خواهد بود. این گزارش حاکی از آن است که واتس اپ ممکن است در آینده این فیلتر جدید را توسعه دهد، اما در حال حاضر هیچ تضمینی برای آن وجود ندارد.

ویژگی های جدید واتس اپ

در همین حال، واتس اپ در حال ارائه یک ویژگی جدید است، یک خط شماره تلفن، که هدف آن کمک به “کاربران برای اتصال آسان حساب های خود به یک دستگاه اضافی است.” چگونه کار خواهد کرد؟ گزارش WabetaInfo نشان می دهد که در نهایت می توانید حساب خود را بدون نیاز به اسکن کد QR به واتس اپ وب متصل کنید. در حال حاضر برای برخی از آزمایش کنندگان بتا در دسترس است. با این حال، ممکن است در روزهای آینده در دسترس کاربران بیشتری قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا