موبایل

ودانتا با افزایش 4 میلیارد دلاری کارخانه نمایشگر در هند، 3500 شغل مستقیم ایجاد می کند.

مدیر عامل تازه منصوب شده کسب و کار نمایشی آزمایش نشده Vedanta به دنبال استخدام استعدادهای جهانی برای ساخت و راه اندازی یک کارخانه 4 میلیارد دلاری (تقریباً 32811 کرور) در غرب هند است.

YJ Chen که قبلا در سازنده نمایشگر چینی HKC کار می کرد، گفت که این شرکت نمایشگر به زودی استخدام کارمندانی از کره جنوبی، تایوان، ژاپن و سایر مناطق را برای راه اندازی یک واحد تولید پنل کریستال مایع در هند آغاز خواهد کرد. وی گفت که این کارخانه تا 3500 شغل مستقیم ایجاد خواهد کرد.

چن که 23 سال تجربه در صنعت نمایشگر دارد، در مصاحبه ای در مرکز مالی هند در بمبئی گفت: “ما به تعداد زیادی تکنسین، افراد با استعداد زیادی نیاز داریم.” “این بزرگترین چالش است – مردم.”

شرکت میلیاردر فلزات و معادن آنیل آگاروال، علیرغم اینکه از بار بدهی سنگین رنج می برد، در حال گسترش تولید قطعات الکترونیکی است تا از تلاش هند برای تبدیل شدن به یک قطب تولید فناوری بهره ببرد. کسب و کار نمایشگر جدا از سرمایه گذاری دشوار تراشه ودانتا است و ممکن است راه آسان تری برای موفقیت پیدا کند، زیرا از نظر فنی یک سرمایه گذاری کم نیاز است.

ودانتا، که با Innolux وابسته به گروه Foxconn برای تجارت نمایشگر همکاری کرده است، قصد دارد شیشه تولید کند و پانل های LCD را در کارخانه جدید خود مونتاژ کند. چن گفت، اگر بودجه مهمی را از دولت نخست وزیر نارندرا مودی دریافت کند، می تواند تا پایان سال 2025 تولید شود.

نخست وزیر مودی 10 میلیارد دلار (تقریبا 82028 کرور روپیه) برای جذب سازندگان تراشه و نمایشگر به هند متعهد شد و وعده داد که دولت او نیمی از هزینه راه اندازی تمام سایت های تولید نیمه هادی و نمایشگر را تقبل خواهد کرد. در حالی که برنامه‌های تراشه‌های Vedanta هنوز از حمایت دولتی برخوردار نشده‌اند، کسب و کار نمایشگر ممکن است با مشارکت‌های کلیدی فناوری، مشوق‌های دولتی را به دست آورد. ودانتا همچنین دارای شرکت ژاپنی AvanStrate است که لایه‌های مورد استفاده در پنل‌های LCD را می‌سازد.

مطلب پیشنهادی:  Vivo X90S در لیست کنسول Google Play ظاهر می شود، پردازنده جدید MediaTek را نشان می دهد: گزارش

در همین حال، شرکت‌های نمایشگر پیشرو در جهان فناوری LCD را کنار گذاشته و به OLED‌های واضح‌تر روی می‌آورند. پیشرو در فناوری نمایشگر، نمایشگر سامسونگ کره جنوبی، تولید LCD را متوقف کرده است و میلیاردها دلار برای تولید نمایشگرهای نسل بعدی سرمایه گذاری می کند. رقیب محلی آن LG Display به طور مشابه تولید LCD را کاهش می دهد.

با فشار صفحه نمایش، ودانتا به دنبال تصاحب بخشی از بازار نمایشگر هند است که انتظار دارد طی هفت سال آینده به 30 میلیارد دلار در سال افزایش یابد. برای موفقیت طولانی مدت باید با نمایشگرهای LCD ارزان چینی رقابت کند و نمایشگرهای جدیدتری تولید کند.

چن گفت: «ما باید زنجیره تامین خود را در هند بسازیم. ما برای کاهش هزینه ها و رقابت با چینی ها بر روی طراحی های جدید تمرکز خواهیم کرد.

© 2022 بلومبرگ LP


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا