کامپیوتر

وضعیت های توییتر وقتی توییت های شما داغ هستند به مردم هشدار می دهند


به یاد دارید که ویژگی وضعیت AIM دور از پیام مانند چند ماه پیش توییتر در حال کار روی آن بود؟ اکنون کمی متفاوت به نظر می رسد و در نهایت با برخی از کاربران توییتر آزمایش می شود. بر اساس اسکرین‌شات‌هایی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده‌ایم، کمتر شبیه AIM است و بیشتر شبیه «How are you feel» فیسبوک است. ایالت ها.

بعدازظهر چهارشنبه، TechCrunch گزارش داد که کاربران توییتر “گزارش می‌کنند که اکنون می‌توانند وضعیت‌هایی را در توییتر ارسال کنند و به آنها اجازه می‌دهد تا پست‌ها را طوری برچسب‌گذاری کنند که انگار احساسات قدیمی مای اسپیس هستند.”

در اینجا همه گزینه های وضعیت توییتر وجود دارد pic.twitter.com/wKacMqHxSy

— kelsey weekman (@kelsaywhat) 27 جولای 2022

TechCrunch آزمایش ویژگی جدید وضعیت با توییتر را تأیید کرده است:

توییتر به TechCrunch گفت: “برای مدت محدودی، ما در حال آزمایش ویژگی هستیم که به شما امکان می دهد یک موضوع وضعیت را از یک لیست از پیش تعریف شده به توییت های خود اضافه کنید تا زمینه بیشتری برای دنبال کنندگان خود فراهم کنید.”

اساساً، افرادی که به ویژگی وضعیت جدید دسترسی دارند، اکنون می‌توانند توییت‌های خود را با یک «موضوع وضعیت» برچسب‌گذاری کنند – که بر اساس اسکرین شات‌هایی که کاربران توییتر به اشتراک گذاشته‌اند، به نظر می‌رسد دسته‌های حالت/هدف توییت‌های شماست.

خبرنگار BuzzFeed کلسی ویکمن اسکرین شات را توییت کرد از میان گزینه های از پیش تعیین شده مختلف، کاربران می توانند در حال حاضر یکی را انتخاب کنند، از جمله «پذیرایی داغ»، «نیاز به مشاوره» و «هشدار اسپویل». با توجه به اسکرین شات، هر گزینه وضعیت دارای یک ایموجی مرتبط است.

مطلب پیشنهادی:  تراشه اسنپدراگون AR2 می تواند عینک های AR را در سال 2023 محبوب تر کند

توییتر همچنین به TechCrunch تأیید کرد که آزمایش این ویژگی فقط برای برخی از کاربران «در ایالات متحده و استرالیا» برای «مدت محدود» است.

حتی اگر گزینه ای برای برچسب گذاری توییت های خود با وضعیت ندارید، همچنان می توانید توییت های دارای وضعیت را در توییتر مشاهده کنید. با کلیک بر روی این برچسب‌های وضعیت، توییت‌های دیگری که حاوی کلماتی هستند که با برچسب وضعیت مطابقت دارند، ظاهر می‌شود. به عنوان مثال، اگر روی یک برچسب “Hot take” کلیک کنید، احتمالا توییت های دیگری را خواهید دید که عبارت “hot take” در آنها وجود دارد.

اینکه آیا این ویژگی وضعیت زمینه مفیدی را برای توییت‌های ما به ارمغان می‌آورد یا نه هنوز مشخص نیست، اما ما علاقه‌مندیم ببینیم که این ویژگی در آینده چه تأثیری بر مکالمات توییتر خواهد داشت.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا