تکنولوژی

وضعیت WhatsApp به شما امکان می دهد یادداشت های صوتی را بارگذاری کنید. مزایایی که دریافت خواهید کرد را ببینید

کاربران واتس اپ به زودی می توانند علاوه بر عکس و فیلم، یادداشت های صوتی را در وضعیت خود آپلود کنند. در اینجا این است که چگونه کار خواهد کرد.

WhatsApp در حال حرکت است و به دنبال اضافه کردن ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید با سرعت سرسام‌آور است. این خبر خوبی برای کاربران است زیرا از این طریق می توانند تجربه خود را بهبود بخشند. در سال ۲۰۱۷، واتس‌اپ برای اولین بار ویژگی Status خود را معرفی کرد، در حالی که روند پلتفرم‌های خواهر خود، فیسبوک و اینستاگرام را دنبال می‌کرد. اکنون در آخرین به‌روزرسانی، انتظار می‌رود واتس‌اپ ویژگی جدیدی را ارائه کند که به کاربران اجازه می‌دهد یادداشت‌های صوتی را در به‌روزرسانی‌های وضعیت اضافه کنند. ردیاب به‌روزرسانی واتس‌اپ WaBetaInfo گزارش داده است که واتس‌اپ در حال کار بر روی ارائه قابلیت ارسال یادداشت‌های صوتی برای به‌روزرسانی‌های وضعیت به همراه ویدیوهای عکس یا GIF است.

بهبودهای جدید برای به‌روزرسانی‌های وضعیت در به‌روزرسانی بعدی واتس‌اپ بتا برای اندروید ارائه می‌شود. امروز، به لطف نسخه بتای جدید واتس اپ برای اندروید 2.22.16.3، بالاخره می توانیم اعلام کنیم که واتس اپ قصد دارد با اضافه کردن پشتیبانی از یادداشت های صوتی، عملکرد به روز رسانی وضعیت را گسترش دهد. ویژگی جدید اشتراک‌گذاری یادداشت صوتی به‌عنوان وضعیت در به‌روزرسانی آتی واتس‌اپ را می‌توان «وضعیت صوتی» نامید.

این گزارش همچنین یک اسکرین شات را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد یک نماد جدید در پایین صفحه برگه وضعیت وجود خواهد داشت که گزینه‌ای سریع را نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهد یک یادداشت صوتی برای به‌روزرسانی وضعیت ما برای مخاطبین ارسال کنید. این گزارش همچنین تأیید کرد که تنظیمات حریم خصوصی مانند گزینه های فعلی موجود برای اشتراک گذاری محتوا در وضعیت WhatsApp یکسان خواهد بود. فقط مخاطبین انتخاب شده در تنظیمات حریم خصوصی وضعیت شما می توانند وضعیت صدا را بررسی کنند. همچنین مانند سایر تصاویر و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در وضعیت WhatsApp رمزگذاری شده است.

مطلب پیشنهادی:  آخرین خدمه 4 نفره اسپیس ایکس، از جمله یک فضانورد، در ایستگاه فضایی پذیرایی کردند

متأسفانه، این ویژگی هنوز در حال توسعه است، بنابراین تأییدی وجود ندارد که چه زمانی برای آزمایش‌کنندگان بتا منتشر می‌شود. با این حال، واتس‌اپ اخیرا تأیید کرده است که واکنش‌های شکلک‌های بیشتری را به پیام‌ها علاوه بر لیستی که قبلاً تنها 6 مورد در دسترس بود، منتشر خواهد کرد. اگر آخرین ویژگی را دریافت نکرده‌اید، ممکن است لازم باشد واتس‌اپ خود را هم‌اکنون به‌روزرسانی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا