کامپیوتر

ویندوز 11 ممکن است به زودی از ویجت های شخص ثالث، نکات کد مانیفست پشتیبانی کند

ویندوز 11، آخرین سیستم عامل مایکروسافت، ممکن است به زودی ویجت های شخص ثالث را از طریق فروشگاه مایکروسافت دریافت کند. در حال حاضر، پنل ویجت فقط می تواند ویجت های خود مایکروسافت را نمایش دهد. اینها شامل تقویم، به‌روزرسانی‌های آب و هوا و اخبار برتر است. با توجه به تصویری از کد مانیفست ادعایی ویجت که به صورت آنلاین منتشر شده است، مایکروسافت اکنون در حال کار بر روی افزودن پشتیبانی ویجت های شخص ثالث به ویندوز 11 است. مانیفست ویجت فاش شده به دانلود ویجت های جدید از طریق فروشگاه مایکروسافت اشاره می کند.

کاربر توییتر FireCube توییت کرد تصویری از کد ادعا شده از مانیفست ویجت که حاوی ارجاعاتی به دانلود ویجت‌های جدید از طریق فروشگاه مایکروسافت است. در این توییت آمده است: «به‌روزرسانی مانیفست ویجت شواهد بیشتری از توانایی دانلود ویجت‌ها و به‌روزرسانی‌های شخص ثالث از فروشگاه مایکروسافت را نشان می‌دهد». اسکرین شات فایل مانیفست ادعا شده حاوی پیامی است که می‌خواند «دانلود ابزارک‌های جدید و به‌روزرسانی‌های ویجت در فروشگاه مایکروسافت». بر این اساس، حدس زده می شود که کاربران ممکن است پس از به روز رسانی سیستم عامل آینده، ویجت های جدید را دانلود کنند. اگر توسعه واقعی باشد و فقط یک تست داخلی مایکروسافت نباشد، پنل ابزارک برای افرادی که گزینه‌های سفارشی‌سازی دارند مفیدتر خواهد بود.

در حال حاضر، پنل ویجت ویندوز 11 در سمت چپ صفحه باز می شود و ویجت هایی را برای آب و هوا، ترافیک، داستان های ورزشی، لیست تماشا، عکس های OneDrive، Microsoft To-Do و برخی دیگر از برنامه ها و انواع اخبار نمایش می دهد. قبلی نشت می کند همچنین به ورود ویجت های شخص ثالث به سیستم عامل مایکروسافت اشاره کرد. با این حال، مایکروسافت هنوز این افزونه پنل ابزارک ها را تایید نکرده است.

مطلب پیشنهادی:  پردازنده های Raptor Lake اینتل: مشخصات، تاریخ انتشار، عملکرد

مایکروسافت اخیراً مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را برای ویندوز 11 معرفی کرده است که بر روی کار هیبریدی و مشتریان سازمانی متمرکز است. مایکروسافت فایل اکسپلورر ویندوز 11 را با رابط کاربری تب دار و پشتیبانی از فایل های ثابت به روز کرده است. همچنین ویژگی‌های دسترسی بهبودیافته را برای افراد دارای معلولیت، همراه با پشتیبانی از Windows، Microsoft Edge، و خدمات اتوماسیون به‌روزرسانی آفیس ارائه می‌دهد. همچنین جابجایی بین ویندوز 11 و ویندوز 365 را با Windows 365 Switch و Windows 365 Boot آسان تر می کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا