کامپیوتر

ویژگی مرور Bing ChatGPT به دلیل نقص دیوار پرداخت غیرفعال شده است


پس از اینکه برخی از کاربران متوجه شدند که می‌تواند برای دور زدن دیوارهای پرداختی که اغلب توسط نشریات خبری برای تشویق خوانندگان برای ثبت نام برای اشتراک پولی استفاده می‌شوند، از آن استفاده شود، OpenAI قابلیت مرور Bing ChatGPT را غیرفعال کرد.

مرور با بینگ تنها برای مشترکین ChatGPT Plus، سطح برتر چت ربات محبوب OpenAI، در دسترس بود.

«ما آموخته‌ایم که بتای «پیش‌نمایش» ChatGPT ممکن است گاهی محتوا را به روش‌هایی که ما نمی‌خواهیم نمایش دهد، به عنوان مثال. اگر کاربر صریحاً متن کامل URL را درخواست کند، ممکن است به طور ناخواسته آن درخواست را انجام دهد.” یک توییت در سه شنبه “ما پیش‌نمایش را غیرفعال می‌کنیم در حالی که این مشکل را برطرف می‌کنیم – می‌خواهیم به درستی توسط صاحبان محتوا انجام شود.”

ما یاد گرفتیم که "مرور" ChatGPT بتای ممکن است گاهی محتوا را به روشی که ما نمی‌خواهیم نمایش دهد، به عنوان مثال. اگر کاربر صراحتاً متن کامل یک URL را درخواست کند، ممکن است به طور ناخواسته آن درخواست را برآورده کند. در حین رفع این مشکل، پیش‌نمایش را غیرفعال می‌کنیم – می‌خواهیم صاحبان محتوا آن را درست انجام دهند.

– OpenAI (@OpenAI) 4 جولای 2023

OpenAI در یک توییت بعدی گفت: «از مشترکین ChatGPT Plus که به ما در آزمایش ویژگی مرور کمک کردند بسیار سپاسگزاریم» و افزود: «به همین دلیل است که ما با نسخه بتا شروع کردیم – بازخورد بسیار ارزشمندی دریافت کردیم، ما چیزهای زیادی یاد گرفتیم. . “

شرکت تحت حمایت مایکروسافت گفت که این ویژگی را “به زودی” مجدداً راه اندازی خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:  نحوه استفاده از حلقه توییتر

در پاسخ به این مشکل، OpenAI صفحه پرسش‌های متداول خود را نیز تغییر داد تا به مشترکان پلاس اطلاع دهد که چه اتفاقی می‌افتد.

صفحه به‌روزرسانی‌شده می‌گوید: «از 3 ژوئیه 2023، به دلیل احتیاط فراوان، مرورگر Bing بتا را غیرفعال کرده‌ایم، در حالی که این مشکل را برطرف می‌کنیم تا توسط صاحبان محتوا درست شود.» “ما در تلاش هستیم تا نسخه بتا را در اسرع وقت برگردانیم و از درک شما قدردانی کنیم!”

همانطور که از نامش پیداست، Browse with Bing یک ادغام با موتور جستجوی مایکروسافت است و به کاربران ChatGPT Plus اجازه می‌دهد تا اطلاعات اخیر را به جای داده‌های مبتنی بر وب قدیمی‌تری که ربات چت روی آن آموزش دیده بود، دانلود کنند، که به سپتامبر 2021 بازمی‌گردد.

پس از بازگشت این ویژگی، کسانی که از برنامه ChatGPT OpenAI در آیفون استفاده می‌کنند، می‌توانند با فعال کردن مرور در بخش «ویژگی‌های جدید» در تنظیمات برنامه، آن را راه‌اندازی کنند. سپس GPT-4 را در مدل سوئیچر انتخاب کنید و سپس «Browse with Bing» را در منوی کشویی انتخاب کنید.

ChatGPT Plus برای مزایایی مانند دسترسی بی‌وقفه به ChatGPT در زمان‌های شلوغ، زمان پاسخ‌دهی سریع‌تر و دسترسی اولویت‌دار به ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید، 20 دلار در ماه هزینه دارد.

توصیه های سردبیران






نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا