تکنولوژی

پاسخ‌های Quordle 196 برای 8 آگوست 2022: نکات و نکات Quordle را در اینجا بررسی کنید تا به راحتی برنده شوید

Quordle Answer 196 برای 8 آگوست 2022: اگر در شکستن پاسخ‌های Quordle امروز مشکل دارید، نکات و سرنخ‌های ارائه شده در اینجا را بررسی کنید.

پاسخ Quordle 196 برای 8 آگوست 2022: به نظر می رسد امروز روز معتدلی برای بازیکنانی است که بازی های کلمات را دوست دارند. نه تنها Wordle، بلکه Quordle نیز امروز یک چالش نسبتا آسان را برای بازیکنان صادر کرد. از آنجایی که چهار کلمه برای حدس زدن وجود دارد، یکی در مقایسه با سه کلمه دیگر کمی دشوار به نظر می رسد. با این حال، حدس زدن هر 4 کلمه پنج حرفی تنها در 9 تلاش چیزی است که ممکن است نگران آن باشید. اگر قبلاً حل چالش Quordle امروز را شروع کرده اید یا ابتدا باید نکات و سرنخ ها را بدانید، در جای مناسبی هستید. در اینجا نکات و نکات Quordle 196 وجود دارد که به شما کمک می کند تا از چالش امروز عبور کنید. حتی می توانید پاسخ ها را در پایان (در صورت لزوم!) بررسی کنید.

نکات Quordle 196 برای 8 آگوست

همانطور که قبلاً گفته شد، در چالش امروز Quordle 3، کلمات به راحتی قابل حدس زدن هستند زیرا نه تنها معمولاً استفاده می شوند، بلکه حاوی حروفی هستند که در شکل گیری بیشتر کلمات استفاده می شوند. در حالی که حدس زدن کلمه چهارم کمی سخت است. سرنخ های Quordle 196 را در زیر بررسی کنید تا با حداقل تلاش برنده چالش شوید. همچنین بخوانید: 8 آگوست وردل 415 پاسخ اینجا را ببینید. نکات، سرنخ ها نیز

مطلب پیشنهادی:  چگونه "انقلاب" هوش مصنوعی روزنامه نگاری را متزلزل می کند

سرنخ Quordle 196 برای 8 آگوست

1. کلمات Quordle امروزی با C، W، L و P شروع می شوند.

2. کلماتی که به B، T، Y و E ختم می شوند.

3. نکته 1 کلمه – کلمه به کوهنوردی اشاره دارد.

4. نکته 2 – این قسمت از بدن بین بازو و دست است.

5. نکته 3 – شما به کسی یا چیزی اعتماد ندارید.

6. سرنخ از Word 4 – احتمالاً از چیزی رنج خواهید برد.

و در اینجا ما بهترین مجموعه از نکات و سرنخ‌ها را برای چالش امروز Quordle 196 به شما ارائه می‌کنیم. اما اگر اینها کافی نیستند و نمی‌توانید پاسخ‌ها را شکست دهید، می‌توانید پاسخ‌های زیر را بدانید.

Quordle 196 پاسخ برای 8 اوت

هنوز در تلاش برای یافتن پاسخ ها هستید؟ نگران نباشید، پاسخ ها دقیقاً در زیر آمده است، اما آیا مطمئن هستید که می خواهید آنها را بدانید؟ اگر می‌خواهید چالش Quordle را خودتان حل کنید، به شما توصیه می‌کنیم که خواندن اینجا را متوقف کنید. با این حال، اگر تلاش‌های شما تمام شد یا هنوز باید پاسخ‌ها را بدانید، آن‌ها را در زیر بررسی کنید.

چهار کلمه ای که باعث می شود در چالش Quordle 196 امروز برنده شوید عبارتند از:

برو بالا

مچ دست

لیری

شیب دار

و شما اکنون جزو برندگان بازی Quordle امروز هستید! بهترین ها برای چالش بعدی Quordle.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا