تکنولوژی

پاسخ Wordle 394 برای 18 ژوئیه: امروز باید تلاش زیادی کنید و احتمالاً به این نکات و سرنخ های Wordle نیاز خواهید داشت.

پاسخ Wordle 394 برای 18 ژوئیه: امروز باید با حدس های خود واقعاً هوشمند باشید زیرا حدس زدن این کلمه سخت است. در اینجا ما به شما نکات و سرنخ های Wordle را برای شکستن پازل ارائه می دهیم.

Wordle پاسخ 394 برای 18 جولای: Wordle تمام تلاش خود را می کند تا بازی حدس زدن روزانه شما را هیجان انگیز کند. برای حدس زدن کلمه Wordle امروزی، باید در انتخاب حروفی که با کلمه 5 حرفی امروزی مطابقت دارند، کاملا هوشمندانه و دقیق عمل کنید. اگر حل چالش Wordle امروز را شروع نکرده اید و می خواهید نکات و نکات Wordle 394 را بدانید تا در جهت درست فکر کنید، پس ما اینجا هستیم تا بازی شما را برای شما ذخیره کنیم. در اینجا 5 نکته و ترفند برتر Wordle 393 وجود دارد که می توانید برای ادامه روند پیروزی خود در نظر بگیرید.

نکات Wordle 394 برای 18 جولای

همانطور که قبلاً گفته شد، کلمه Wordle 5 حرفی امروزی یک کلمه آسان است، اما اغلب در زندگی روزمره ما استفاده نمی شود. همچنین حروف به کار رفته در کلمه به راحتی قابل حدس زدن نیستند. بنابراین، اولین توصیه ما به شما این است که به این فکر کنید که کلمه ای که با حروف کم استفاده شده مانند F، K، L و غیره شروع می شود. در زیر نکات و نکات مرتبط تری را به شما ارائه می دهیم تا بازی شما را آسان و سرگرم کننده کند.

مطلب پیشنهادی:  هدف اینتل پر کردن بزرگترین شکاف در هوش مصنوعی، راه اندازی شرکت نرم افزاری هوش مصنوعی - Articul8 AI

سرنخ های Wordle 394 برای 18 جولای

1. کلمه Wordle 5 حرفی امروزی با حرف F شروع می شود.

2. Wordle 394 فقط یک مصوت دارد.

3. تنها مصوت در کلمه O است.

4. کلمه با حرف K به پایان می رسد.

5. بزرگترین کنایه – این چیزی است که به گروهی از گوسفندان اشاره دارد.

و من حدس می‌زنم که با آخرین نکته کار را بسیار آسان‌تر کردیم! اکنون می‌توانید نکات و سرنخ‌های ارائه‌شده در اینجا را دوباره بخوانید و ایده‌ای از کلمه Word امروز به دست آورید. با این حال، به دلایلی، اگر در چالش Wordle 394 شکست خوردید یا برایتان سخت بود، می‌توانید پاسخ زیر را بررسی کنید.

پاسخ به Wordle 394 برای 18 جولای

آیا مطمئن هستید که می خواهید پاسخ Wordle 394 را بدانید؟ قبل از خواندن قبل، دو بار فکر کنید، زیرا اگر می‌خواهید خودتان پاسخ را بیابید، ممکن است بازی خود را خراب کنید. با این حال، اگر به اندازه کافی مطمئن هستید و می خواهید پاسخ Wordle 394 را بدانید، آن را در زیر بررسی کنید.

پاسخ Wordle 394 HERD است. اسم است و به معنای «گروهی از گوسفند، بز یا پرندگان» است. به گفته دیکشنری کمبریج، این همچنین به گروه بزرگی از مردم، معمولاً افراد از نوع خاصی اشاره دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا