گجت

پوکمون روی ریگ؟ Pebblemon یک کلون از بازی کلاسیک را به ساعت هوشمند شما می آورد

Pokemon، سری بازی های نمادین نینتندو، تقریباً دو دهه و نیم پیش در ژاپن عرضه شد. این بازی تنها چند سال طول کشید تا نه تنها در ایالات متحده بلکه در چندین کشور دیگر نیز محبوبیت زیادی را تجربه کند. و در حالی که Pebblemon – طراحی و توسعه یافته برای بازی با ساعت هوشمند Pebble – ممکن است دقیقاً یکسان نباشد، توسعه‌دهنده آن آن را به عنوان “ماجراجویی مینی پوکمون روی مچ شما” توصیف می‌کند.

اکنون، اگر از خود می‌پرسید که آیا مردم هنوز ساعت‌های هوشمند Pebble دارند – Fitbit این برند را در سال 2017 خریداری کرد – پاسخ مثبت است، بسیاری از کاربران هنوز آن‌ها را دارند و از آن‌ها نیز استفاده می‌کنند. برای Pebblemon، توسعه‌دهنده بازی، هریسون آلن، می‌گوید که نسخه‌ای از کتابخانه گرافیکی مورد استفاده در Pokemon Yellow، اولین عنوان از سری بازی‌های محبوب، ایجاد کرده است. و درست مانند پوکمون، می‌توانید در حین بازی Pebbelmon با استفاده از دکمه‌های ساعت هوشمند Pebble، «مناطق مختلف در منطقه Johto» را کاوش کنید.

آلن گفت، این بازی به شما امکان می دهد با تمام 251 پوکمون از عنوان Game Boy Color (GBC) آشنا شوید. هنگامی که سطح خود را بالا می برید، قفل جن های مختلف بیشتری را باز می کنید. او افزود: “اشیاء پنهان را کشف کنید تا به شما در سفر کمک کنند.”

جالب اینجاست که اریک میگیکوفسکی، بنیانگذار Pebble، یک ویدیو ارسال کنید در توییتر Pebblemon را نشان می دهد که روی ساعت هوشمند Pebble با سهولت بسیار زیاد و بدون مشکل فنی در حال اجرا است. 5 سال بعد و توسعه دهندگانی مانند linksky هنوز در حال ساخت موتورهای بازی جدید و بازی های زیبا مانند Pebblemon برای Pebble هستند. باور نکردنی است،” در توضیح این ویدیو آمده است. این کلیپ 31 ثانیه ای مردی را نشان می دهد که مرحله ای را با استفاده از دو دکمه در سمت راست ساعت هوشمند تکمیل می کند.

Migikowski در توئیت بعدی گفت: “این در واقع یک پورت کامل از نسخه GBC pokemon btw است.”

این ویدیو خاطرات ساعت هوشمند Pebble را برای بسیاری زنده کرد.

مطلب پیشنهادی:  پیش‌سفارش‌های Apple Vision Pro در ایالات متحده قبل از عرضه در 2 فوریه آغاز می‌شود: قیمت‌ها، مشخصات

یکی از بهترین پلتفرم‌های مشاهده باز تا کنون. من دلم برای آن تنگ شده است و از طریق BLE به همه حسگرها دسترسی مستقیم دارم.» کاربر سابق Pebble @bleeshem نوشت.

کاربر دیگری، @GeekyLuigi، گفت: “خیلی احمقانه است، من آن را دوست دارم.”

بنابراین اگر شما هم صاحب یک ساعت هوشمند Pebble هستید و می خواهید قدرت خود را در Pebblemon امتحان کنید، می توانید آن را از Rebble.io دانلود کنید.
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا