موبایل

پیکسل 8 ممکن است دو مورد از بزرگترین شکایات من در مورد پیکسل 7 را برطرف کند

Google Pixel 7 Pro در مقابل دیوار آجری قرمز ایستاده است.
جو مارینگ/روندهای دیجیتال

گوگل پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو قرار است اواخر پاییز امسال وارد بازار شوند، و در حالی که تاریخ انتشار چند ماه دیگر باقی مانده است، ما در حال یادگیری هستیم زیاد برای آنها. اخیراً، گزارش جدیدی بر روی مشخصات مختلف این دو گوشی روشن شده است – و به نظر امیدوارکننده است.

در آخر هفته، Android Authority برخی از جزئیات انحصاری خانواده پیکسل 8 را به اشتراک گذاشت و به منبعی از گوگل اشاره کرد که از کجا آمده اند. در اینجا چیزهای زیادی برای کاوش وجود دارد، اما جالب ترین آنها مربوط به عمر باتری گزارش شده و بهبود شارژ است.

عمر باتری و ارتقاء شارژ

صفحه تنظیمات باتری Pixel 7 Pro.
جو مارینگ/روندهای دیجیتال

طبق گفته اندروید اتوریتی، پیکسل 8 دارای باتری 4485 میلی آمپر ساعتی خواهد بود – افزایش 215 میلی آمپر ساعتی نسبت به باتری 4270 میلی آمپر ساعتی در پیکسل 7 گوگل. سلول میلی‌آمپر ساعتی پیکسل 7 پرو – افزایش بسیار کم‌تری نسبت به 24 میلی‌آمپر ساعت.

در حالی که افزایش باتری پیکسل 8 پرو به سختی در مورد آن هیجان زده می شود، خوب است که می بینیم گوگل به روزرسانی های معنی داری را در پیکسل 8 پایه 8 انجام می دهد. و با فرض اینکه تراشه Tensor G3 شایعه شده نیز مصرف انرژی زیادی را از Tensor G2 دارد، هر دو گوشی باید از افزایش عمر باتری در این زمینه بهره مند شوید. پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو هرگز قهرمان باتری نبوده اند، بنابراین باتری های بزرگتر در هر اندازه ای بسیار قدردانی می شوند.

مطلب پیشنهادی:  iOS 17 ممکن است با این 6 تغییر هیجان انگیز همراه باشد

بعلاوه، به نظر می رسد گوگل نیز یکی از این موارد را به ما می دهد به آرامی سرعت بارگذاری سریعتر پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو به ترتیب دارای سرعت شارژ سیمی 20 وات و 23 وات هستند، انتظار می رود پیکسل 8 شارژ 24 واتی را ارائه دهد، در حالی که پیکسل 8 پرو سرعت 27 وات را دریافت می کند.

آیا افزایش 4 وات تغییر بزرگی برای هر دو گوشی است؟ نه دقیقا. گوگل هنوز در اینجا جای پیشرفت زیادی دارد، به خصوص با گلکسی اس 23 اولترا که تا 45 وات و OnePlus 11 با 80 وات شارژ می شود. اما مانند تغییر باتری، هر گونه بهبودی در وضعیت شارژ قابل مشاهده است. Pixel 7 و Pixel 7 Pro با توجه به قیمت‌های مربوط به خود، از کندترین گوشی‌های هوشمند هستند که شارژ می‌شوند، بنابراین خوشحالم که در اینجا شاهد ارتقاء آن‌ها هستم – حتی اگر آن‌طور که انتظار داشتم قابل توجه نباشند.

نکات جالب دیگر در مورد پیکسل 8

گوگل پیکسل 8 با رنگ سفید به تصویر کشیده شده است.
رندر پیکسل 8 MySmartPrice

علاوه بر ارتقای باتری و شارژ، گزارش Android Authority به چند نکته جالب دیگر در مورد پیکسل 8 اشاره می‌کند. این نشریه ادعا می‌کند که پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو از Wi-Fi 7 پشتیبانی خواهند کرد. Google UWB (فوق العاده) را اضافه کرد. -wideband) سال گذشته تراشه Pixel 7 Pro را به خود اختصاص داد، و دوباره به Pixel 8 Pro می آید – اما نه به Pixel 8 معمولی.

در نهایت، این گزارش حاکی از آن است که سری پیکسل 8 در چندین کشور در دسترس خواهد بود که پیکسل 7 هرگز در دسترس نبود – از جمله اتریش، سوئیس، بلژیک و پرتغال.

مطلب پیشنهادی:  iOS 17 می تواند یک به روز رسانی بزرگ باشد – در اینجا چیزی است که می تواند تغییر دهد

هنوز چیزهای زیادی درباره سری پیکسل 8 نمی دانیم، اما من به باتری و ارتقای شارژ بیشتر از آنچه گوگل با حسگر دمای عجیب پیکسل 8 پرو انجام می دهد علاقه مند هستم. عمر باتری و شارژ آهسته دو مورد از بزرگ‌ترین زمینه‌هایی بودند که گوگل در سال گذشته به آن دست زد، و در حالی که ویژگی‌های به‌روزرسانی‌ها تمام آن چیزی نیست که من انتظارش را داشتم، خوب است که ببینیم Google در حال گوش دادن است – حتی اگر اندکی باشد. .

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا