کامپیوتر

چند روز مهم در سال 2022 رخ می دهد؟

گرافیک Prime Day با چندین محصول.

معاملات Prime Day دیگر فقط یک رویداد یک روزه نیستند. در گذشته ممکن بود یک کار سریع 24 ساعته باشد، اما امروز در دو روز کار می کند. Prime Day 2022 در 12 ژوئیه و 13 ژوئیه امسال است، به این معنی که 48 ساعت بررسی بهترین معاملات برای انواع کالاها، از جمله پرطرفدارترین فناوری ها و ابزارها است. اما آیا رویداد Prime Day دیگری در سال جاری برگزار خواهد شد؟ منابع معتقدند این امکان وجود دارد. بیایید نگاهی به آنچه تاکنون می دانیم بیندازیم.

آیا روز نخست دیگری در پاییز وجود خواهد داشت؟

طبق گزارش Business Insider و CNBC، آمازون قصد دارد تا اواخر سال جاری یک رویداد خرید جدید راه اندازی کند. این رویداد قرار است رویداد اصلی پاییز نامیده شود.

به گزارش بیزینس اینسایدر، آمازون اخیراً پیام هایی را برای فروشندگان ارسال کرده و از آنها خواسته است تا معاملات تبلیغاتی ویژه ای را برای این رویداد ارسال کنند. این معاملات؟ معاملات روشنایی مورد علاقه همه، که معمولاً معاملات کوتاه و تیز هستند که فقط برای مدت محدودی دوام می آورند.

از برخی فروشندگان خواسته شد تا معاملات خود را تا 22 ژوئیه ارسال کنند، در حالی که به برخی دیگر مهلت داده شد تا 2 سپتامبر. در پیام کامل آمده است – “ارجاعات پیشنهادی تخفیف های فلش را برای هفته رویداد معاملاتی پرایم پاییز ارسال کنید تا فرصتی داشته باشید که معامله خود را برای رویداد معاملات پاییز نخست انتخاب کنید!”

هنوز مشخص نیست که رویداد Prime Fall Deal چه زمانی اتفاق می‌افتد یا حتی نام آن ثابت باقی می‌ماند. تنها چیزی که می دانیم این است که زمانی در پاییز خواهد بود. برخی از فروشندگان به Business Insider گفتند که فکر می کنند این اتفاق در ماه اکتبر رخ خواهد داد. سال گذشته، آمازون یک رویداد فروش زیبایی جداگانه در ماه اکتبر برگزار کرد. اکتبر همچنین قبل از فصل خرید تعطیلات سنتی جمعه سیاه و دوشنبه سایبری است.

مطلب پیشنهادی:  بهترین لپ تاپ های دل | گرایش های دیجیتال

وال استریت ژورنال اخیرا گزارش داد که رشد فروش در روز پرایم به دلیل تورم بالا و تغییر عادات مصرف کنندگان کاهش یافته است. یک رویداد فروش جدید در ماه اکتبر می تواند همان چیزی باشد که آمازون برای افزایش فروش خود به آن نیاز دارد.

در حال حاضر، مطمئناً شما را در جریان خواهیم گذاشت زیرا متوجه می‌شویم با دومین رویداد فروش آمازون چه اتفاقی می‌افتد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا