گجت

چگونه آیفون، آی پد، آی پاد تاچ، مک، اپل واچ گمشده را با استفاده از سیری پیدا کنیم

از دست دادن یک دستگاه می تواند ناراحت کننده باشد، به خصوص اگر یک دستگاه هوشمند مانند تلفن هوشمند، تبلت، ساعت هوشمند، لپ تاپ یا پخش کننده موسیقی باشد. اپل به کاربران کمک می کند آیفون، آی پد، آی پاد تاچ، مک یا اپل واچ خود را با استفاده از قابلیت Find My پیدا کنند. با این حال، کاربران همچنین می توانند دستگاه های اپل خود را با استفاده از دستیار صوتی داخلی – Siri پیدا کنند. با این حال، دستگاه گم شده باید به اینترنت متصل باشد تا سیری فورا آن را پیدا کند. در غیر این صورت، دستگاه گم شده فقط پس از اتصال مجدد به اینترنت، اعلان را دریافت می کند.

اپل راهنمای مفیدی را در صفحه پشتیبانی خود به اشتراک گذاشته است که به کاربران کمک می کند دستگاه های گمشده آیفون، آی پد، آی پاد تاچ، مک و اپل واچ خود را پیدا کنند. همچنین شایان ذکر است که پیدا کردن هر دستگاهی که از سیری استفاده می‌کند، به کاربران نیاز دارد که دستگاه‌های خود را به حساب‌های iCloud خود پیوند دهند تا عملکرد یکپارچه کار کند.

چگونه آیفون، آی پد، آی پاد تاچ، مک یا اپل واچ گمشده خود را با استفاده از سیری پیدا کنید

یافتن دستگاه گمشده با استفاده از سیری نسبتاً آسان است، اما کاربران باید توجه داشته باشند که تنها در صورتی می‌توانند فوراً آن را پیدا کنند که دستگاه گمشده از طریق Wi-Fi یا داده تلفن همراه به اینترنت متصل شود. راهنمای زیر برای دستگاه های دارای iOS 14 است.

  1. سیری را با گفتن «Hey Siri» یا با فشار دادن دکمه خانه، دکمه کناری یا دکمه بالا احضار کنید.

  2. Find My “X” را بپرسید (به جای “X” نام دستگاه گم شده، مانند iPhone یا Apple Watch را قرار دهید).

  3. سپس سیری مکان دستگاه های متصل را روی نقشه در برنامه Find My نشان می دهد.

  4. علاوه بر این، سیری یک بوق بر روی دستگاه گم شده پخش می کند تا راحت تر آن را پیدا کند.

اگر دستگاه گم شده آفلاین باشد، سیری دستوری را بدون توجه به آن ارسال می کند و پس از آنلاین شدن مجدد، اعلان به آن دستگاه ارسال می شود. با این حال، به کاربران توصیه می‌شود در صورتی که احساس می‌کنند دستگاه‌هایشان گم شده و به راحتی پیدا نمی‌شوند، یک FIR در مورد دستگاه گمشده در نزدیک‌ترین ایستگاه پلیس ثبت کنند.

مطلب پیشنهادی:  ساعت هوشمند خورشیدی Garmin Instinct 2X با چراغ قوه LED داخلی در هند راه اندازی شد: قیمت، ویژگی ها

این هفته در Orbital، پادکست دیجیتال تو، در مورد iPhone 13، iPad و iPad mini جدید، و Apple Watch Series 7 – و معنای آنها برای بازار هند بحث می کنیم. Orbital در پادکست های اپل، پادکست گوگل، اسپاتیفای، آمازون موزیک و هر جای دیگری که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا