کامپیوتر

چگونه اپل ویژن پرو را خاموش کنیم

Vision Pro یک قطعه سخت افزاری فوق العاده پیچیده است، یک صفحه نمایش فوق العاده عالی که روی سر نصب شده است که به اندازه یک مک بوک قدرتمند است. همانطور که استفاده از یکی از بهترین هدست های واقعیت مجازی در جهان عالی است، زمانی فرا می رسد که Apple Vision Pro را خاموش کنید، و این می تواند باعث ایجاد نگرانی شود.

برخلاف آیفون، آی‌پد و مک، ویژن پرو دکمه خاموش یا خواب ندارد.

با اپل واچ می توانید صفحه نمایش را بپوشانید تا آن را به حالت Sleep درآورید. حتی اگر در اینجا کار کند، کدام صفحه Vision Pro را باید بپوشانید، صفحه نمایش داخلی 4K که به آن نگاه می کنید یا صفحه نمایش خارجی EyeSight؟ نگران نباشید، این راه خوابیدن یا خاموش کردن هدفون نیست.

خاموش کردن Vision Pro به‌طور قابل‌توجهی آسان است، زمانی که بدانید به کجا نگاه کنید، اما مهم است که آن را به درستی خاموش کنید تا از بروز مشکلات جلوگیری کنید.

یک برنامه نویس به صفحه مک اشاره می کند در حالی که ویژن پرو روی میز خوابیده است.

یک سیب


چگونه اپل ویژن پرو را خاموش کنیم

پنج راه برای خاموش کردن هدست ویژن پرو وجود دارد که ساده ترین راه با سیری است. فقط بگویید “Siri, off my Apple Vision Pro” و صفحه باید به زودی تاریک شود. هر “مرحله” زیر راه دیگری برای خاموش کردن Vision Pro است.

مرحله ی 1: Vision Pro شباهت های زیادی با دیگر دستگاه های اپل دارد. این تاج دیجیتال مانند ساعت اپل دارد. ضربه زدن کتابخانه برنامه شما را نشان می دهد، اما اگر فشار دهید و نگه دارید، نوار لغزنده ای را می بینید که می توانید آن را بکشید تا هدفون را خاموش کنید.

مطلب پیشنهادی:  هدست Reality Pro اپل به تازگی فاش شده است
می توانید از Digital Crown برای خاموش کردن Apple Vision Pro استفاده کنید.
می توانید از Digital Crown برای خاموش کردن Apple Vision Pro استفاده کنید.

یک سیب


گام 2: می توانید از برنامه تنظیمات برای خاموش کردن هدفون خود استفاده کنید. روی Digital Crown ضربه بزنید تا برنامه‌هایتان نمایش داده شود، سپس باز کنید تنظیمات. که در عمومی بخش، انتخاب کنید خاموشش میکنم. یک نوار لغزنده ظاهر می شود و حرکت آن به سمت راست Vision Pro شما را خاموش می کند.

نماد تنظیمات در اپل ویژن پرو به همان شکلی است که در آیفون شما دیده می شود.
نماد تنظیمات در اپل ویژن پرو به همان شکلی است که در آیفون شما دیده می شود.

یک سیب


مرحله 3: اگر اقدامات درست را انجام دهید، می توانید با جدا کردن سیم برق، هدفون خود را خاموش کنید. ابتدا Vision Pro خود را بردارید و روی میز یا میز قرار دهید. هدفون تشخیص می دهد که شما دیگر آن را به سر ندارید و به حالت خواب می رود.

پس از اینکه به خواب رفت، بهتر است آن را از برق بکشید. سیم برق را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و باید بدون استفاده از زور از Vision Pro خارج شود.

تصویر اپل نحوه جدا کردن کابل باتری ویژن پرو را نشان می دهد.
تصویر اپل نحوه جدا کردن کابل باتری ویژن پرو را نشان می دهد.

یک سیب


مرحله 4: پنجمین راه برای خاموش کردن هدفون این است که آنها را بخوابانید. اپل اعلام کرده است که پس از 24 ساعت عدم فعالیت، Vision Pro شما به طور خودکار خاموش می شود تا عمر باتری را کاهش دهد. قبل از استفاده از آن در دفعه بعد، باید دوباره آن را روشن کنید.

می توانید Apple Vision Pro را با دکمه بالا روشن کنید.
می توانید Apple Vision Pro را با دکمه بالا روشن کنید.

یک سیب


چگونه Vision Pro را روشن کنیم

پس از خاموش کردن برق، باید ویژن پرو خود را دوباره روشن کنید تا از آن استفاده کنید. دو راه برای روشن کردن هدفون وجود دارد.

مطلب پیشنهادی:  Asus ROG Ally می تواند Cyberpunk را با سرعت بیش از 60 فریم بر ثانیه اجرا کند

اگر برای خاموش کردن ویژن پرو، باتری را جدا کردید، آن را دوباره وصل کنید. همچنین در صورت داشتن باتری ویژن پرو دوم می توانید باتری ها را تعویض کنید. هدست باید با دریافت مجدد برق به طور خودکار روشن شود.

اگر از یکی از روش‌های دیگر برای خاموش کردن Vision Pro خود استفاده کرده‌اید، کافی است دکمه بالا را برای چند ثانیه فشار دهید و نگه دارید. هنگامی که آن را روشن کنید، لوگوی اپل را روی نمایشگر جلویی مشاهده خواهید کرد.

زنی با هدست اپل ویژن پرو.

یک سیب


Vision Pro خود را روشن بگذارید

اگر باتری را در طول روز شارژ نگه دارید، به ندرت نیاز به خاموش کردن Vision Pro خود خواهید داشت. هنگامی که استراحت می کنید، به سادگی هدفون را بردارید و دوباره آن را قرار دهید تا حالت صرفه جویی در باتری فعال شود. اگر Vision Pro بیش از 24 ساعت در حالت خواب بماند، به طور خودکار خاموش می شود.

عمر باتری برای همه هدست های واقعیت مجازی مستقل یک مشکل است، اما برخی از آنها در حال حاضر راه حل هایی دارند. برخلاف Vision Pro اپل، Meta's Quest Pro دارای یک داک شارژ راحت است و Quest 3 ارزان قیمت دارای یک باتری خارجی و لوازم جانبی شارژ برای افزایش زمان کار است.

تا زمانی که اپل یا سازنده دیگری یک داک ویژن پرو را طراحی نکند، باید به یاد داشته باشید که اغلب آن را وصل کنید. اگر عادت دارید هدفون خود را زمانی که سطح باتری به زیر 50 درصد کاهش می‌دهد، شارژ کنید، هرگز نگران روشن یا خاموش کردن آن نخواهید بود و همین امر باعث می‌شود در حال حاضر استفاده از آن‌ها آسان‌تر شود.

مطلب پیشنهادی:  Dell XPS 15 در مقابل XPS 17: عملکرد، نمایشگر و موارد دیگر

از سوی دیگر، خاموش کردن آن به صورت دستی عمر باتری را حفظ می‌کند، اگر شارژ کردن مشکلی ندارد و می‌دانید که برای چندین ساعت از آن استفاده نخواهید کرد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا