موبایل

چگونه دو کتاب رایگان در Audible دریافت کنیم

زنی با هدفون و دراز کشیدن روی تخت و گوش دادن به یک کتاب صوتی شنیدنی.

برای خوانندگان در هر سنی، چیزهای کمی مانند خدمات اشتراک کتاب صوتی Audible آمازون تجربه خواندن را متحول کرده است. اگر به فکر امتحان کردن Audible بوده اید، یا حتی اگر هرگز نام آن را نشنیده اید، امروز آمازون این امکان را برای شما فراهم کرده است که دو کتاب صوتی را با قیمت مورد علاقه ما دریافت کنید: رایگان.

هم اکنون خریداری کنید

چرا باید دو کتاب صوتی رایگان دریافت کنید؟

خیلی از ما وقت نداریم مثل سابق بنشینیم و بخوانیم، مخصوصاً آنهایی که زیاد سفر می کنیم. اینجا جایی است که Audible وارد می شود و حداقل می توان گفت یک تغییر دهنده بازی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه Audible Premium Plus ثبت نام کنید و برای انتخاب هر عنوان ممتازی که می خواهید، یک اعتبار دریافت خواهید کرد. پس کتاب دوم از کجا آمده است؟ اعضای Prime که برای نسخه آزمایشی رایگان ثبت نام کنند، دو اعتبار دریافت خواهند کرد. بهترین بخش این است که چه انتخاب کنید که اشتراک خود را پس از دوره آزمایشی ادامه دهید یا نه، هر دو کتاب صوتی متعلق به شما هستند که باید نگه دارید. هر چند بار که دوست دارید گوش کنید!

کتاب های صوتی برای ما که همیشه در حال حرکت هستیم عالی هستند. می توانید با تلفن، تبلت یا حتی کیندل خود گوش دهید. اگر مطمئن نیستید که کدام دستگاه برای لذت گوش دادن شما بهترین است، حتماً برخی از تخفیف‌های تبلت و کیندل مورد علاقه ما را بررسی کنید، زیرا قطعاً می‌خواهید بدانید بهترین راه برای گوش دادن به دو آهنگ رایگان شما چیست. کتاب ها علاوه بر دو کتاب موجود در نسخه آزمایشی رایگان، به کاتالوگ Audible Plus از پادکست‌ها، کتاب‌های صوتی، راهنمای سلامتی، و Audible Originals نیز دسترسی خواهید داشت.

مطلب پیشنهادی:  آیفون 14 پلاس 100 میلیون تومان تخفیف دریافت می کند. 10000 در جشنواره موبایل و الکترونیک JioMart

اگر تصمیم بگیرید که عضویت Audible Premium Plus خود را پس از دوره آزمایشی حفظ کنید، مبلغ 14.95 دلار در ماه از شما کسر می شود که بابت آن یک اعتبار برای خرید عنوان جدید انتخابی خود دریافت خواهید کرد. برخی از بهترین معاملات هدفون در حال حاضر را بررسی کنید تا برای ماجراجویی گوش دادن خود آماده شوید، و فراموش نکنید که بهترین کتاب‌های رایگان Kindle را در صورت نیاز به چیزی که در بین کتاب‌های صوتی شما را مشغول کند، بررسی کنید. چیزی برای از دست دادن وجود ندارد و می توانید دو کتاب رایگان برنده شوید، بنابراین اکنون به Audible بروید تا برای دوره آزمایشی رایگان 30 روزه خود ثبت نام کنید.

هم اکنون خریداری کنید

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا