کامپیوتر

چگونه فید فیس بوک خود را برای نمایش آخرین پست ها تنظیم کنید

توصیه های فید فیس بوک همیشه مفید نیستند. این فید به گونه ای طراحی شده است که محتوایی را که احتمالاً مایل به دیدن آن هستید، بر اساس فعالیت فیس بوک، اتصالات شما و سطح تعاملی که یک پست دریافت می کند، توصیه می کند.

اما هر کاربر فیس‌بوک علاقه‌ای به دیدن محبوب‌ترین پست‌ها یا فیس‌بوک برای کشف آنچه می‌خواهید ببینید، نیست. گاهی اوقات شما فقط می خواهید آن را ساده نگه دارید و آخرین پست هایی که به اشتراک گذاشته شده است را ببینید. اگر این شما هستید، مهم است بدانید که فقط در الگوریتم فید فیس بوک گیر نکرده اید. می‌توانید فید خود را برای نمایش جدیدترین پست‌ها در آن مرتب کنید – و ما می‌توانیم به شما نشان دهیم چگونه.

نحوه مشاهده تاریخچه فید فیس بوک: روش دسکتاپ/وب

اگر از فیس بوک در وب از طریق رایانه خود استفاده می کنید، روند مشاهده فید خود به صورت زمانی (آخرین پست ها) به اندازه کافی ساده است. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

مرحله ی 1: مرورگر وب مورد علاقه خود را در رایانه خود باز کنید و به Facebook.com بروید. پس از ورود، اگر قبلاً وارد حساب خود نشده اید، وارد حساب خود شوید.

گام 2: پس از ورود به سیستم، اولین چیزی که باید ببینید فید شما است. برای مشاهده پست های فید خود به صورت زمانی، به منوی سمت چپ بروید و انتخاب کنید همه را ببین گزینه.

مطلب پیشنهادی:  بایدو از رایانه کوانتومی خود به نام Qianshi رونمایی کرد که برای کاربران خارجی آماده است
با انتخاب گزینه Feeds در وب سایت دسکتاپ فیس بوک.

اسکرین شات


مرحله 3: سپس در منوی ظاهر شده، در زیر اجتماعی هدر، انتخاب کنید انتشارات گزینه.

در صفحه فید، فید پست‌های فیسبوک را می‌بینید که از قبل مرتب شده‌اند تا جدیدترین پست‌ها را در بالا نشان دهند. در ابتدا، این صفحه به صورت پیش فرض به شما نشان می دهد همه چيز بخشی که تمام پست های دوستان و صفحات دنبال شده شما را نشان می دهد.

اما اگر می‌خواهید، می‌توانید فید خود را محدود کنید تا فقط پست‌های تاریخی از شما نشان داده شود موارد دلخواه، دوستان، گروه هاو صفحات – فقط یکی از این برگه ها را انتخاب کنید تا فقط آن نوع پست ها را به ترتیب زمانی ببینید.

صفحه فیدهای فیس بوک و برگه های آن.

اسکرین شات


نحوه مشاهده فید فیس بوک خود به صورت زمانی: روش برنامه موبایل

دستورالعمل‌های زیر بر روی یک دستگاه Android نوشته و آزمایش شده است، اما باید به همان اندازه برای دستگاه‌های iOS قابل اجرا باشد.

در اینجا نحوه مشاهده فید فیس بوک به ترتیب زمانی در برنامه تلفن همراه آورده شده است.

مرحله ی 1: برنامه فیس بوک را در دستگاه تلفن همراه خود باز کنید. برنامه شما باید به‌طور پیش‌فرض فید صفحه اصلی را به شما نشان دهد، که همه محبوب‌ترین پست‌ها را نشان می‌دهد، اما نه لزوماً جدیدترین.

گام 2: برای مشاهده آخرین پست ها، روی ضربه بزنید منو نمادی که شبیه عکس نمایه شماست و سه خط افقی در جلوی آن قرار دارد. در اندروید، در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش قرار دارد.

بر منو صفحه نمایش، فرعی همه میانبرها هدر، انتخاب کنید انتشارات گزینه.

مطلب پیشنهادی:  عجله کنید - Dell XPS 13 با تخفیف 550 دلاری در فروش هیولای Dell
با انتخاب گزینه Feeds در صفحه منوی برنامه موبایل فیس بوک برای اندروید.

اسکرین شات


مرحله 3: صفحه فید دارای زیربخش‌های خاص خود است که می‌توانید آن‌ها را برای محدود کردن فید جدید مرتب‌سازی شده زمانی خود انتخاب کنید: همه چيز، موارد دلخواه، دوستان، گروه هاو صفحات.

هر یک از بخش‌های فرعی صفحه فیدها باید پست‌های مربوطه را به ترتیب زمانی به شما نشان دهد و جدیدترین پست‌ها در بالا باشد.

صفحه فیدهای برنامه موبایل فیس بوک برای اندروید.

اسکرین شات


توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا