تکنولوژی

کاربران ویندوز 11 یک نوار وظیفه مرموز جدید دریافت کردند! آیا نگران هستی؟

آخرین به روز رسانی ویندوز 11 طراحی جدید نوار وظیفه را معرفی کرد. یا وجود دارد؟ آیا برای لپ تاپ شما می آید؟

مایکروسافت ویندوز 11 در نوامبر 2021 با مجموعه ای از ویژگی های جدید و جذاب برای کاربران ویندوز روی لپ تاپ ها و سیستم های دسکتاپ وارد شد. از آن زمان به‌روزرسانی‌های متعددی ارائه شده است که ضمن حذف باگ‌های اولیه، تجربه را حتی بهتر کرده است. لازم به ذکر است که گوشه های گرد اولین تغییر محسوس در محصول مایکروسافت بود. این شرکت قبلا تایید کرده بود که گوشه های گرد بخشی از تمام طراحی های پرچمدار آینده خواهند بود. با این حال، به دلیل عدم هماهنگی در طراحی، هنوز جای پیشرفت وجود دارد.

اما در آخرین گزارش ویندوز 11 بیلد 25174 که برای دانلود در کانال توسعه موجود است، نوار وظیفه مرموز جدیدی با گوشه ها یا لبه های گرد مشاهده شده است. حدس زده شده است که مایکروسافت ممکن است در حال آزمایش یک نوار وظیفه جدید با گوشه های گرد در دو طرف باشد.

علاوه بر این، به نظر می رسد یک نوار وظیفه شناور نیز بخشی از به روز رسانی بعدی مایکروسافت باشد. در اینجا، نوار وظیفه شناور به دلیل گوشه های گرد آیکون ها، شکاف کوچکی بین نوار وظیفه و کناره ها نشان می دهد.

ویندوز 11 این طراحی جدید نوار وظیفه را دریافت کنید؟

بر اساس این گزارش، طراحی گوشه گرد نوار وظیفه در ویندوز 11 ممکن است یک باگ باشد. “لغو گروه بندی نمادهای نوار وظیفه هنوز امکان پذیر نیست. به طور مشابه، مایکروسافت تأیید کرده است که نوار وظیفه را با قابلیت تغییر مکان آن به روز نمی کند.

مطلب پیشنهادی:  ناسا می گوید که سیارک 110 فوتی در روز ولنتاین با سرعت 12341 کیلومتر در ساعت به سمت زمین می چرخد.

با این حال، براندون لبلانک، مدیر ارشد برنامه در تیم برنامه Windows Insider، در توییتی تایید کرد که به نظر می رسد به جای انتشار رسمی این ویژگی، یک باگ باشد. او می‌گوید: «این شبیه یک باگ است. چندین باگ مانند این وجود دارد که رابط کاربری را به روش های مختلف تغییر می دهد. این چیزی نیست که ما روی آن تست A/B انجام دهیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا