تکنولوژی

کاربر اسپاتیفای؟ بدانید چه چیزی در برنامه شما تغییر کرده است

کاربران Spotify اکنون می توانند به طور جداگانه به موسیقی گوش دهند و پادکست ها را بررسی کنند. در اینجا نحوه سفارشی سازی برنامه Spotify آمده است.

اگر Spotify ایستگاه روزانه شما برای گوش دادن به موسیقی است، پس بدانید که برنامه در شرف شخصی‌سازی و کاوش آسان‌تر است. Spotify در حال کار بر روی طراحی جدیدی برای صفحه اصلی خود است که شامل فیدهایی برای موسیقی و پادکست ها و نمایش ها می شود. این شرکت می گوید Home برنامه مانند گزینه ای برای مرور توصیه های جدید و پخش موارد دلخواه اخیر است. اسپاتیفای افزود: «و با به‌روزرسانی آتی Home، کاربران به محتوای فوق‌العاده‌ای که دوستش دارند، از فهرست‌های پخش آزمایش‌شده و واقعی گرفته تا هنرمندان جدید و پادکست‌های فکری، دسترسی خواهند داشت».

به نظر می رسد Spotify سعی دارد همه چیز را از موسیقی گرفته تا کتاب و پادکست زیر یک سقف قرار دهد.

آپدیت جدید Spotify برای اولین بار در این هفته برای کاربران اندروید عرضه می شود. با این حال، این شرکت تایید کرده است که به زودی برای کاربران آیفون نیز در دسترس خواهد بود. Spotify می‌گوید این فیدهای جداگانه برای موسیقی و پادکست‌های شما به شما کمک می‌کند تا به راحتی در نوع محتوایی که در حال حاضر به دنبال آن هستید پیمایش کنید. علاوه بر این، این به‌روزرسانی ضمن بهبود توصیه‌ها، تجربه را شخصی‌تر می‌کند.

با این حال، به‌نظر می‌رسد به‌روزرسانی جدید برنامه گوش دادن به موسیقی برای شنوندگان پادکست مفیدتر باشد زیرا آنها را به یک برنامه واقعی پادکست نزدیک‌تر می‌کند. یک پادکست و بخش فید نمایش وجود خواهد داشت که به شنوندگان امکان می دهد مستقیماً به قسمت های جدید برنامه های مورد علاقه خود بروند. این همچنین توصیه های پادکست شخصی را به همراه خواهد داشت. نه تنها این، برای هر قسمت توضیحاتی نیز وجود خواهد داشت. می توانید قسمت مورد علاقه خود را پخش کنید یا بدون ترک صفحه شروع به پخش کنید.

مطلب پیشنهادی:  5 چیز در مورد هوش مصنوعی که ممکن است امروز از دست داده باشید: تقاضا برای دوره های GenAI افزایش می یابد، شرکت های اروپایی در مهارت های هوش مصنوعی عقب می مانند، و موارد دیگر

علاقه مندان به صدا به پیشنهادات بر اساس سلیقه موسیقی خود در فید موسیقی دسترسی سریع خواهند داشت. علاوه بر این، توصیه هایی برای آلبوم و لیست پخش نیز وجود خواهد داشت. با دکمه های موجود در صفحه اصلی برنامه، اشتراک گذاری، لایک کردن و پخش آنی موسیقی آسان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا