موبایل

کجا می توان Samsung Galaxy Z Flip 4 را پیش خرید کرد: بهترین پیشنهاد راه اندازی

چندین مدل Samsung Galazy Z Flip 4 در زمینه سفید.

با اعلام سامسونگ مبنی بر اینکه Galaxy Z Flip 4 اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است، ما همچنین شاهد چند پیشنهاد عالی برای پیش‌سفارش در Samsung Galaxy Z Flip 4 هستیم. بررسی عملی Samsung Galaxy Z Flip 4 بیان می‌کند که بهترین حالت با این گوشی هوشمند تاشو بهتر می شود و تقریباً مطمئن می شود که دستگاهی است که می خواهید در دستان شما باشد. همچنین تقریباً مطمئن است که سایرین نیز چنین خواهند کرد، به همین دلیل است که ما بهترین معامله پیش‌سفارش موجود را ردیابی کرده‌ایم. برای جزئیات بیشتر این متن را بخوانید.

بهترین پیشنهاد پیش خرید Samsung Galaxy Z Flip 4 امروز

وقتی نوبت به پیش خرید Samsung Galaxy Z Flip 4 می رسد، بهترین معامله ای که امروز پیدا می کنید خرید مستقیم از سامسونگ است. در آنجا، می‌توانید تا 900 دلار اعتبار مبادله‌ای برای خرید Galaxy Z Flip 4 جدید و همچنین ارتقاء حافظه رایگان به ارزش 60 دلار دریافت کنید. به این ترتیب قیمت Samsung Galaxy Z Flip 4 به 99 دلار کاهش می یابد، اما سامسونگ به تازگی با صرفه جویی در یکی از بهترین و مورد انتظارترین گوشی های هوشمند سال شروع کرده است.

وقتی گلکسی زد فلیپ 4 را پیش‌سفارش می‌کنید، سامسونگ یک کاور رایگان نیز ارائه می‌کند که در رنگ‌های مختلف برای انتخاب وجود دارد. همچنین ۱۰۰ دلار اعتبار سامسونگ برای خرج کردن در لوازم جانبی با خرید خود دریافت خواهید کرد، همچنین ۴ ماه YouTube Premium رایگان، ۴۸ دلار ارزش، سه ماه Spotify Premium، ارزش ۳۰ دلار و چهار ماه پخش رایگان SiriusXM دریافت خواهید کرد. سامسونگ حتی 6 ماه از فضای ذخیره سازی ابری 100 گیگابایتی OneDrive را به مدت 6 ماه استفاده می کند، و به این ترتیب بهترین معامله پیش خرید سامسونگ گلکسی فلیپ 4 در دسترس است.

مطلب پیشنهادی:  چگونه از تلفن و تبلتم برای هنرمند شدن استفاده کردم

عرضه Samsung Galaxy Z Flip 4 چه زمانی آغاز می شود؟

در حالی که پیش‌سفارش‌های سامسونگ گلکسی زد فلیپ 4 آغاز شده است، انتظار می‌رود در 26 آگوست در دسترس باشد. در 26 آگوست، تحویل گلکسی Z Flip 4s پیش‌سفارش شده نیز آغاز خواهد شد. محبوبیت این دستگاه ممکن است باعث تاخیر در پیش‌سفارش شود، زیرا این مدل جایگزین گلکسی Z Flip 3 محبوب سامسونگ نیز می‌شود و کاربران زیادی به دنبال ارتقا هستند. سری گوشی‌های تاشو سامسونگ برای مدتی چشمگیر بوده است، و اگر نمی‌خواهید منتظر پیش‌سفارش باشید، می‌توانید با مقایسه Samsung Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 سایر گزینه‌های سامسونگ را بررسی کنید. .

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا