موبایل

کمتر از 1 درصد از مشترکین نتفلیکس بازی های آن را انجام می دهند


نتفلیکس از زمان اعلام نفوذ خود به بازی در سال گذشته، تعداد زیادی بازی موبایل منتشر کرده است، اما بیشتر مشترکین هنوز آنها را بازی نمی کنند.

بر اساس داده های شرکت تحلیل اپلیکیشن Apptopia (از طریق CNBC)، بازی های نتفلیکس 23.3 میلیون بار دانلود شده اند و روزانه 1.7 میلیون مشترک آن را بازی می کنند. این کمتر از 1 درصد از 221 میلیون نفر مشترک نتفلیکس در سراسر جهان است.

این گزارش در حالی منتشر می شود که نتفلیکس با رقابت فزاینده ای از سوی دیگر پلتفرم های استریم برای حفظ مشترکین مواجه است. نتفلیکس پس از گزارش از دست دادن 200000 مشترک در سه ماهه اول در ماه آوریل – اولین کاهش آن در بیش از یک دهه، بیش از یک میلیون مشترک را در سه ماهه دوم از دست داد.

هنگامی که بازی‌های نتفلیکس در نوامبر ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد، یک پیشنهاد کوچک از پنج بازی وجود داشت که شامل آن‌ها می‌شد Stranger Things: 1984، Stranger Things 3: The Game، حلقه های تیراندازی، انفجار کارتو تاب بخور. از آن زمان، کاتالوگ بازی به بیش از دوجین عنوان، از جمله، افزایش یافته است پوینپی، این یک داستان واقعی است، انفجار بچه گربه ها: بازیاسپین آف League of Legends هگزتک آشوب، در پرولوماو جلوی چشمانت.

نتفلیکس در حال حاضر روی افزودن بازی های بیشتری به کاتالوگ خود کار می کند، از جمله گامبیت ملکه یک بازی شطرنج، الف سایه و استخوان RPG ماجراجویی خود را انتخاب کنید. برای کار خیلی گرم استو یک بازی دزدی بر اساس لا کازا د پاپل (یا سرقت از پول). قصد دارد تا پایان سال 50 بازی روی پلتفرم داشته باشد. برای دستیابی به این هدف، این شرکت سه استودیوی بازی سازی مستقل از جمله Boss Fight، Next Games را خریداری کرد (که قبلاً بازی هایی بر اساس چیزهای عجیب و زندگی مرده)، و استودیو مدرسه شبانه، خالق Oxenfree.

توصیه های سردبیران

مطلب پیشنهادی:  سفر 15 ساله اپل در هند: از iPhone 3S تا اولین فروشگاه در بمبئی


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا