گجت

گارمین ردیابی بارداری را به پوشیدنی های خود معرفی می کند، یادآورهای Kegel و توصیه های افزایش وزن را ارائه می دهد

گارمین قابلیت جدیدی را برای زنان باردار معرفی کرده است. این امکان ردیابی بارداری را برای طیف وسیعی از پوشیدنی های خود فراهم می کند و به کاربران این امکان را می دهد تا بارداری خود را به صورت هفتگی و الگوهای رشد کودک خود را پیگیری کنند. همچنین محتوای آموزشی در مورد تغذیه و ورزش ارائه می دهد. این قابلیت از طریق اپلیکیشن Garmin Connect IQ در دسترس است و در قسمت چرخه قاعدگی قابل فعال سازی است. پس از فعال سازی و راه اندازی، کاربران می توانند به راحتی اهداف ورزشی خود را تغییر دهند و یادآور کگل و هیدراتاسیون دریافت کنند.

این شرکت پوشیدنی این ویژگی جدید را از طریق یک پست وبلاگی اعلام کرد. این شرکت خاطرنشان می کند که ویژگی ردیابی بارداری در محدوده پوشیدنی Vivomove موجود است. اما سایر پوشیدنی‌های گارمین، حداقل آنهایی که ردیابی چرخه قاعدگی را ارائه می‌دهند، قابل دسترسی هستند.

ردیابی بارداری باید در برنامه Garmin Connect با رفتن به فعال شود تنظیمات کاربر > سلامت زنان > نوع چرخه > بارداری. کاربران باید جزئیات آخرین قاعدگی و سایر اطلاعات را برای ارزیابی وضعیت بارداری فعلی خود ارائه دهند. پس از پر کردن اطلاعات، کاربران باید اپلیکیشن Pregnancy Tracking Connect IQ را دانلود کنند تا بتوانند از این ویژگی در دستگاه های پوشیدنی خود استفاده کنند.

همانطور که گفته شد، این ویژگی امکان ردیابی بارداری هفته به هفته را فراهم می کند. این اجازه می دهد تا برای ورودی دستی و ردیابی حرکت نوزاد و سطح قند خون. یادآورهای شخصی برای تمرین کگل و تعیین اهداف هیدراتاسیون وجود دارد. این ویژگی جدید همچنین توصیه های افزایش وزن را ارائه می دهد و خواب و «باتری بدن» را برای ردیابی تغییرات هفتگی بدن ردیابی می کند.

مطلب پیشنهادی:  ساعت هوشمند مستحکم Casio GSW-H1000 G-Shock با سیستم عامل Wear OS by Google، مقاوم در برابر آب 200 متر

علاوه بر این، این ویژگی جدید ردیاب بارداری گارمین، محتوای آموزشی مرتبط با ورزش و تغذیه را ارائه می دهد. همچنین سن تخمینی بارداری کودک را ارائه می دهد و به شما یک نمایش بصری از اندازه کودک شما می دهد – در مقایسه با میوه ها و سبزیجات. این ویژگی‌ها مشابه برنامه‌های دیگر ردیابی نوزاد مانند Baby Center است، اما می‌توانید با گارمین یادآوری‌ها را روی مچ خود دریافت کنید و اندازه‌گیری تغییر بدن از یک دستگاه پوشیدنی نیز می‌تواند کمی دقیق‌تر باشد.


بهترین هدفون های بی سیم با قیمت کمتر از 100 میلیون تومان کدامند؟ 10000؟ ما در مورد این موضوع در Orbital، پادکست هفتگی فناوری خود صحبت کردیم، که می‌توانید از طریق پادکست اپل، پادکست Google یا RSS مشترک شوید، قسمت را دانلود کنید یا فقط دکمه پخش زیر را فشار دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا