تکنولوژی

گرامر برای گفتار؟ فقط Poised را بررسی کنید، یک مربی ارتباطی عالی که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است

آیا کاری هست که هوش مصنوعی نتواند انجام دهد؟ به نظر می رسد هر کاری می تواند انجام دهد! ما هوش مصنوعی را دیده‌ایم که می‌تواند به شما در ویرایش متن، نوشتن ایمیل، نوشتن نامه‌های عاشقانه و حتی یادگیری یک زبان جدید کمک کند. و اگر این کافی نیست، در اینجا یک ابزار هوش مصنوعی وجود دارد که می تواند مهارت های سخنرانی عمومی شما را بهبود بخشد. Poised یک مربی ارتباطی مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما کمک می کند وضوح خود را بهبود بخشید و با اعتماد به نفس صحبت کنید تا هر بار که دهان خود را باز می کنید، بتوانید توجه اتاق را جلب کنید. بنابراین این پلتفرم دقیقا چگونه کار می کند و چه ویژگی هایی دارد؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

Poised: یک پلتفرم هوش مصنوعی که به شما کمک می کند بهتر صحبت کنید

برای استفاده از Poised باید برنامه را دانلود و نصب کنید. زمانی که در یک کنفرانس ویدئویی شرکت می‌کنید و هم زبان بدن، هم کلماتی که می‌گویید و هم لحن صدایتان را برای ارزیابی مهارت‌های گفتاری‌تان، به طور موازی کار می‌کند.

از یادگیری ماشین برای درک عملکرد کاربر در ابعاد حیاتی برای ارتباط شفاهی موثر مانند وضوح، اطمینان و تعامل استفاده می‌کند. این پلتفرم همچنین عملکرد در انواع مختلف جلسات و ارائه ها را تجزیه و تحلیل می کند تا مشکلات را تشخیص داده و بهبودهای خاص را توصیه کند.

مطلب پیشنهادی:  سردترین ستاره کشف شده! و امواج رادیویی از خود ساطع می کند

مشکلات را برجسته می کند و بهبودهایی را در زمان واقعی ارائه می دهد و به کاربر امکان می دهد بلافاصله اصلاحات را انجام دهد و بهتر صحبت کند. علاوه بر ارائه بازخورد، Poised همچنین دروس شخصی را از کتابخانه عظیمی از محتوای ایجاد شده توسط بهترین معلمان سخنرانی در جهان ارائه می دهد. این درس ها طیف گسترده ای از موضوعات، از جمله سخنرانی در جمع، مهارت های ارائه، و تکنیک های مصاحبه را پوشش می دهد. می توانید پیشرفت خود را ردیابی کنید، روند گفتار را در طول زمان تجزیه و تحلیل کنید، و صحبت کردن خود را برای مهم ترین جلسات خود بهبود بخشید.

Poised با بیش از 800 ابزار ارتباطی از جمله Zoom، Google Meet، Slack و Microsoft Teams کار می کند.

قیمت گذاری متعادل

Poised با قیمت 13 دلار در ماه برای یک فرد عرضه می شود. قیمت گذاری سفارشی برای سازمان ها و تیم ها در دسترس است. پس از پرداخت هزینه اشتراک، به تمام ویژگی ها دسترسی خواهید داشت و هیچ افزونه دیگری وجود ندارد که کاربر نیاز به پرداخت آن داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا