تکنولوژی

گروه تبلیغاتی برتر می‌گوید توییتر پس از انتصاب رئیس جدید: گزارش، دیگر «خطر بالایی» ندارد

فایننشال تایمز روز جمعه گزارش داد که آژانس تبلیغاتی پیشرو GroupM به مشتریان خود گفته است که دیگر توییتر را “پرخطر” نمی‌داند و نسبت به انتصاب لیندا یاکارینو به‌عنوان رئیس جدید خود “با احتیاط خوشبین است”.

یاکارینو پس از گذراندن چندین سال برای بازسازی کسب و کار تبلیغات در NBCUniversal، پلتفرم رسانه اجتماعی چالش‌برانگیز و پر بدهی را در اختیار خواهد گرفت.

گروه ام متعلق به WPP سال گذشته پس از تصاحب ایلان ماسک، توییتر را پلتفرم تبلیغاتی «پرخطر» نامید. گزارش‌های رسانه‌های مختلف حاکی از آن است که او به مشکلات مختلفی از جمله خروج یا اخراج تعداد زیادی از مدیران توییتر و موجی از جعل هویت‌های برجسته اشاره کرد که نگرانی‌هایی را در مورد توانایی توییتر برای پیروی از دستورات کمیسیون تجارت فدرال ایجاد کرد.

گزارش FT می گوید که GroupM تا زمانی که “بازگشت به حالت عادی” از نظر میزان محتوای مضر روی پلتفرم که از زمان خرید افزایش یافته است، متوقف شد.

این گروه منتظر بود تا ماسک تیم رهبری ارشد خود را بازسازی کند و با توییتر برای بهبود “ایمنی برند” همکاری کند.

توییتر در سال گذشته نیمی از کارکنان خود را کاهش داد، اما گفت که این کاهش در تیمی که مسئول جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست است کمتر بود، زیرا تبلیغ‌کنندگان در میان نگرانی‌ها در مورد تعدیل محتوا از هزینه‌های خود عقب‌نشینی کردند.

GroupM و Twitter فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

مطلب پیشنهادی:  وستاگر می‌گوید فروشگاه‌های بزرگ اپلیکیشن‌های فناوری بر سرکوب دیجیتال اتحادیه اروپا تمرکز دارند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا