موبایل

گزارش می گوید رئیس اینستاگرام به اروپا می رود


طبق گزارش‌ها، آدام موسری، رئیس اینستاگرام، برای زندگی در لندن به آن سوی برکه می‌رود.

طبق گزارش فایننشال تایمز در روز دوشنبه، این حرکت اواخر امسال باعث خواهد شد که موسری تیم اینستاگرام را در مقر جدید متا در منطقه کینگز کراس این شهر بسازد، اما انگیزه آن نیز تمایل شخصی برای تجربه زندگی در پایتخت بریتانیا است.

منابع آگاه نیز گفتند که این انتقال موقتی خواهد بود، اما نمی‌توان گفت چه مدت احتمال دارد در این شهر اروپایی بماند.

گزارش تایمز نشان می‌دهد که اینستاگرام ممکن است به دنبال بهره‌برداری از هزینه ارزان‌تر نیروی کار در بریتانیا باشد، با نرخ‌هایی که در سیلیکون ولی باور می‌شود به‌طور قابل‌توجهی بالاتر است. بریتانیا در حال حاضر بزرگترین پایگاه مهندسی متا در خارج از ایالات متحده است، بنابراین سابقه جذب استعدادها در کلان شهر بریتانیا را دارد.

موسری 14 سال پیش به شرکتی که قبلاً فیس بوک نام داشت، پیوست. فیسبوک در سال 2012 اینستاگرام را تصاحب کرد و زمانی که بنیانگذاران این اپلیکیشن شش سال بعد آن را ترک کردند، موسری رهبری را به دست گرفت.

رئیس اینستاگرام اخیراً پس از افزودن ویژگی‌های جدیدی که به نظر می‌رسد تلاشی برای شبیه‌تر کردن اینستاگرام به یک برنامه رقیب TikTok باشد، با واکنش شدید کاربران مواجه شده است. این انتقاد باعث شد تا ویژگی‌هایی را که در ابتدا برای افزایش تعامل در پلتفرم و جذب شرط‌بندان بیشتر در نظر گرفته شده بود، کنار بگذارد.

اخبار مربوط به برنامه حرکت آشکار موسری تنها یک هفته پس از گزارش متا برای اولین بار کاهش درآمد منتشر می شود، که نشان دهنده دشواری این غول رسانه های اجتماعی در حفظ فروش قوی تبلیغات در بحبوحه روزهای سخت اقتصادی است. باید دید آیا تغییر منظره به موسری کمک می کند تا بازی خود را ارتقا دهد و اینستاگرام را تقویت کند یا خیر.

مطلب پیشنهادی:  Realme GT Neo 5، گوشی تاشو مقرون به صرفه، شایعه شده است سایرین در حال توسعه هستند: تمام جزئیات

دیجیتال تو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه انتقال گزارش شده موسری با اینستاگرام تماس گرفته است و ما این مقاله را به محض شنیدن پاسخ به روز رسانی خواهیم کرد.

توصیه های سردبیران






نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا