گجت

گزارش ها: هدست واقعیت ترکیبی اپل می تواند حدود 2500 دلار قیمت داشته باشد، از نمایشگرهای OLEDOS LG استفاده می کند

انتظار می رود اپل در ژانویه 2023 یک رویداد رسانه ای برگزار کند تا از هدست واقعیت ترکیبی کاملاً جدید خود رونمایی کند. طبق گزارش‌ها، انتظارات بازار از آن در میان سایر دستگاه‌های اپل که سال آینده وارد بازار خواهند شد، بالا است. با این حال، گفته می‌شود که سرمایه‌گذاران نگران عرضه‌های کم حدس‌زنی حدود 1.5 میلیون دستگاه در سال 2023 هستند. تحلیلگر Ming-Chi Kuo پیشنهاد می‌کند که انتظار می‌رود هدفون‌های نسل اول شرکت کوپرتینویی تقاضای بازار برای این دستگاه را ثابت کنند. علاوه بر این، طبق گزارش ها، نسل اول به طور قابل توجهی گران تر از سایر هدست های واقعیت مجازی (VR) موجود در حال حاضر خواهد بود.

کو توییت کرد اپل امیدوار است که “نگرانی سرمایه گذاران در مورد تجربه کاربر نوآورانه و عرضه کم در سال 2023 را کاهش دهد” در طول رویداد رسانه ای، که گمان می رود برای ژانویه 2023 برنامه ریزی شده است. سه جنبه کلیدی این رویداد عبارتند از تجربه مصرف کننده، اکوسیستم نرم افزاری و سخت افزار. مشخصات فنی. انتظار می رود که طی چند سال آینده دوره رشد سریع هدست را برای سرمایه گذاران تضمین کند.

هدست واقعیت ترکیبی نسل اول اپل می تواند از حدود 2000 دلار (تقریبا 160000 روپیه) تا 2500 دلار (تقریباً 200000 روپیه) یا حتی بالاتر قیمت داشته باشد. مشخص است که شرکت کوپرتینویی امیدوار است تقاضا برای هدست های واقعیت ترکیبی را با دستگاه نسل اول ثابت کند. انتظار می رود در صورت ایجاد تقاضا برای این دستگاه، قیمت بازار کاهش یابد. علاوه بر این، انتظار می رود که عرضه افزایش یابد.

مطلب پیشنهادی:  ساعت هوشمند Fitbit Ionic به دلیل سوختگی ناشی از گرمای بیش از حد در سراسر جهان فراخوان شد

در اخبار مرتبط، گزارشی از The Elec اشاره می‌کند که ال‌جی در حال توسعه OLED بر روی نمایشگرهای سیلیکونی (OLEDoS) است. این نمایشگرها می توانند در هدست واقعیت ترکیبی اپل استفاده شوند که انتظار می رود سال آینده وارد بازار شود. فرض بر این است که OLEDOS LG برای صفحه نمایش خارجی استفاده خواهد شد، در حالی که صفحه نمایش داخلی می تواند Sony OLEDOS باشد. LG Display همچنین توسعه فناوری LEDoS را برای اپل آغاز کرده است.

اپل در مورد هدست واقعیت مختلط خود سخت صحبت کرده است. گزارش قبلی ادعا می کرد که این گوشی ها می توانند بر روی یک سیستم عامل جدید به نام RealityOS کار کنند. Kuo معتقد بود که این هدست واقعیت ترکیبی یک تغییر دهنده بازی است. این ممکن است تقاضا برای تجربه های همهجانبه بازی/چند رسانه ای را افزایش دهد.
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا