موبایل

گلکسی زد فلیپ 5 ممکن است ویژگی‌ای داشته باشد که قبلاً ندیده‌ایم

با نزدیک شدن به معرفی گلکسی زد فلیپ 5، جزئیات بیشتر به طور منظم ظاهر می شوند. در ماه فوریه، متوجه شدیم که نمایشگر روی فلیپ بسیار بزرگتر از گلکسی زد فلیپ 4 خواهد بود. اکنون، شایعات حاکی از آن است که صفحه نمایش تاشو جدید اولین نمونه در نوع خود خواهد بود که به صورت اسپورت عرضه می شود. دو نمایشگرهای گسسته با پوشش

با توجه به رندرهای به اشتراک گذاشته شده در ویدئوی اخیر SuperRoader، صفحه‌نمایش تاشو دوگانه Galaxy Z Flip 5 این گوشی تاشو را از سایر در نوع خود متمایز می‌کند. اندازه دو صفحه نمایش به طور قابل توجهی متفاوت است و به نظر می رسد دو عملکرد متفاوت را انجام می دهند.

تصویری از Galaxy Z Flip 5 با دو صفحه نمایش همپوشانی.
سوپررودر

صفحه نمایش کوچکتر که مطابق با دو دوربین Flip 5 است (که 90 درجه در مقایسه با Flip 4 چرخش دارند)، به نظر می رسد چیزی شبیه به یک مرکز اطلاع رسانی عمل می کند. در رندرها، صفحه کوچک دارای زمان، تاریخ، عمر باتری گوشی و چند ایموجی واقعیت افزوده است تا فضایی را در صفحه بزرگتر ایجاد کند.

اگرچه این صفحه‌نمایش تنها برای نمایش پس‌زمینه‌های عکس در رندرهای فاش شده استفاده می‌شود، اما احتمالاً از صفحه نمایش بزرگ به عنوان راهی برای تعامل با تلفن بدون نیاز به باز کردن کامل آن به طور معمول استفاده می‌شود. از آنجایی که به نظر می‌رسد اطلاعات ضروری به صفحه نمایش کوچک‌تر منتقل می‌شوند، صفحه سقف بزرگ‌تر فضای کافی برای کارهای اضافی خواهد داشت – مانند انجام کارهای دیگر و همچنین ابزارهای اضافی. این خبر نیز آمده است ادعا می کند که افشاگر Ice Universe که صفحه سقف گلکسی زد فلیپ 5 3.4 اینچ خواهد بود و “بیشتر مساحت” جلوی گوشی را اشغال خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:  Realme Narzo 70 5G، Narzo 70x 5G با MediaTek SoC، باتری های 5000mAh در هند راه اندازی شد: قیمت، ویژگی ها

با افزایش چشمگیر اندازه در مقایسه با Z Flip 4، Galaxy Z Flip 5 می‌تواند کاملاً متفاوت از نظر استفاده باشد زیرا مانند مدل قبلی خود با صفحه‌نمایش سقف کوچک‌تر محدود نمی‌شود. در واقع، تقریباً به نظر می رسد که عملکردهای پوشش صفحه نمایش Flip 4 را می توان به قاب کوچکتر Flip 5 ترجمه کرد – که باعث می شود تاشوی آینده از نظر عملکرد یک گام به جلو قابل توجه باشد.

اگر اطلاعات فاش شده درست باشد، گلکسی زد فلیپ 5 به نظر یکی از چشمگیرترین دستگاه‌های تاشوی است که در سال 2023 به بازار می‌آید. بیایید امیدوار باشیم زمانی که اطلاعات به طور رسمی تأیید شد، بتواند فرود را حفظ کند.

توصیه های سردبیران
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا