موبایل

گلکسی واچ 5 در نهایت می تواند دمای پوست شما را کنترل کند

هنگامی که سامسونگ در آگوست گذشته گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو را معرفی کرد، ویژگی بزرگ سلامتی جدید برای هر دو ساعت هوشمند سنسور دمای پوست بود. به جز اینکه یک مشکل کوچک در آن وجود داشت: ما موفق نشدیم استفاده کنید اصلا سنسور

خوشبختانه – نه ماه پس از عرضه Galaxy Watch 5 – این در حال تغییر است. در 19 آوریل، سامسونگ اعلام کرد که این کار را انجام داده است سرانجام سنسور دما را در Galaxy Watch 5 و Watch 5 Pro فعال می کند. با این حال، حداقل در وضعیت فعلی، تنها یک برنامه برای آن وجود دارد: ردیابی چرخه عمیق تر.

شخصی که Samsung Galaxy Watch 5 را پوشیده است.
جو مارینگ/روندهای دیجیتال

طبق پست وبلاگ سامسونگ، “کاربران Galaxy Watch 5 و Galaxy Watch 5 Pro اکنون می توانند به راحتی بینش عمیق تری برای مدیریت چرخه های قاعدگی و سلامت کلی خود دریافت کنند… سنسور دمای مادون قرمز جدید Galaxy Watch 5، خدمات بهداشتی جامع ما را گسترش می دهد و موارد بیشتری را ارائه می دهد. راه‌های مناسب برای ردیابی و درک سلامت شخصی.»

سنسور دما در گلکسی واچ 5 دمای پایه بدن فرد (BBT) را تعیین می کند و از آن به عنوان پایه برای تعیین هرگونه تغییر در آن استفاده می کند. اندازه‌گیری‌های دمای پوست هنگام خواب دانلود می‌شوند، و با این داده‌های دما، سامسونگ می‌گوید Galaxy Watch 5 با ویژگی ردیابی چرخه خود برای «ردیابی تخمک‌گذاری و پیش‌بینی بهتر زمان شروع چرخه بعدی» کار می‌کند.

شخصی که برای ردیابی چرخه خود از Galaxy Watch 5 استفاده می کند.
سنسور دمای پوست گلکسی واچ 5 در حال عمل است. سامسونگ

برای استفاده از سنسور دمای گلکسی واچ 5 برای ردیابی بهتر چرخه های خود، می توانید این ویژگی جدید را در برنامه Samsung Health بیابید. برنامه را باز کنید، جزئیات آخرین دوره خود را به تقویم درون برنامه اضافه کنید و سپس فعال کنید دوره را با دمای پوست پیش بینی کنید در تنظیمات برنامه

مطلب پیشنهادی:  صفحه محصول Realme Narzo N55 در آمازون هند به صورت زنده است، به مشخصات کلیدی اشاره می کند: جزئیات

این دقیقاً همان روشی است که اپل از حسگر دمای پوست خود در Apple Watch Series 8 و Apple Watch Ultra استفاده می کند. هر کسی می‌تواند تغییر دما را در برنامه Apple Health ببیند، اما کاربرد اصلی آن برای ردیابی چرخه بهبود یافته است.

سامسونگ دمای پوست را در سری گلکسی واچ 5 از امروز برای کاربران ایالات متحده، کره و 30 بازار در سراسر اروپا فعال می کند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا