گجت

گمان می رود سامسونگ گلکسی واچ 5 پرو تا 3 روز عمر باتری را پیش از عرضه آتی خود ارائه دهد

سامسونگ برای رویداد آتی Galaxy Unpacked در 10 آگوست آماده می شود که شاهد ورود گوشی های هوشمند گلکسی فولد 4 و گلکسی فلیپ 4 خواهیم بود. شایعات حاکی از آن است که غول فناوری کره جنوبی ممکن است سری گلکسی واچ 5 را نیز در این رویداد رونمایی کند. این سری که گمان می رود جانشین سری گلکسی واچ 4 باشد، می تواند شامل گلکسی واچ 5 مدل معمولی و گلکسی واچ 5 پرو باشد. اکنون، یک منبع آگاه اطلاعاتی در مورد عمر باتری احتمالی که نسخه پرو می تواند ارائه دهد به بیرون درز داده است.

با توجه به الف یک توییت گلکسی واچ 5 پرو ممکن است باتری ای داشته باشد که حداقل سه روز دوام بیاورد. در مقایسه، ادعا می شود که گلکسی واچ 4 2 روز عمر باتری دارد. سامسونگ به طور رسمی اولین نگاهی به خط تولید گلکسی واچ 5 ارائه نکرده و هیچ مشخصاتی را فاش نکرده است. با این حال، به نظر می‌رسد که این ابزارهای پوشیدنی در سایت‌های مختلف صدور گواهینامه حضور پیدا می‌کنند و شایعات مبنی بر عرضه قریب‌الوقوع آن را تقویت می‌کنند.

گلکسی واچ 5 پرو اخیراً در سایت گواهی NBTC تایلند در کنار گلکسی واچ 5 معمولی دیده شده است. طبق گزارش اخیر، این سری همچنین در سایت Bearu of Indian Standards (BIS) ظاهر شده است، که می تواند به این معنی باشد که این ساعت های هوشمند آن را خواهند داشت. به زودی در کشور راه اندازی می شود. لیست آزمایشی BIS همچنین شامل شش نوع از این سری آینده است.

قیمت این شش نوع ادعایی گلکسی واچ 5 اخیرا اعلام شده است. قیمت مدل بلوتوث 40 میلی متری آن 300 یورو (تقریباً 24500 روپیه) است، در حالی که نوع LTE می تواند 350 یورو (تقریباً 29000 روپیه) قیمت داشته باشد. قیمت مدل بلوتوث گلکسی واچ 5 (44 میلی متر) 350 یورو است، در حالی که نوع LTE ممکن است 400 یورو (تقریباً 33000 روپیه) قیمت داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:  با این ساعت های هوشمند مقرون به صرفه، اکسیژن خون خود را ردیابی کنید

گلکسی واچ 5 پرو فقط در اندازه 45 میلی‌متری عرضه می‌شود که می‌تواند 490 یورو (تقریباً 40000 روپیه) برای مدل بلوتوث و 540 یورو (تقریباً 44000 روپیه) برای نسخه LTE قیمت داشته باشد.
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا