موبایل

گوشی تاشو شگفت انگیز یک روز پس از Z Fold 4 عرضه می شود


در حالی که طرفداران فناوری تاشو مشتاقانه منتظر عرضه رسمی گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 در 10 آگوست بوده اند، به نظر می رسد که عرضه گوشی مورد انتظار شیائومی میکس فولد 2 در روز بعد از راه می رسد. ما هنوز چیزی رسمی از شیائومی نشنیده ایم، اما نشت فناوری معتبر Ice Universe این را می گوید چیزی در 11 آگوست در رابطه با Mix Fold 2 عرضه خواهد شد.

جزئیات معنای این افشاگری کمی مرموز است، اما آنها اغلب در مورد دستگاه تاشوی آینده شیائومی توییت می کنند، بنابراین ممکن است آنها چیزی را بدانند که ما نمی دانیم. این واقعیت که تاریخ 11 آگوست مصادف با ارائه آتی توسط لی جون، مدیرعامل شیائومی است نیز به این شایعه اعتبار می بخشد.

نمی توانم زیاد بگویم، امیدوارم به MIX Fold2 در 11 آگوست، یک روز پس از انتشار Fold4 توجه کنید، محصول شگفت انگیزی خواهد بود.

— یخ جهان (@UniverseIce) 8 آگوست 2022

اگرچه شیائومی در مورد Mix Fold 2 نسبتاً ساکت بوده است، با توجه به این واقعیت که بیش از یک سال از اولین عرضه Miz Fold 1 می گذرد، منطقی است اگر این شرکت برای عرضه آن آماده شود. تنها نکته عجیب در مورد شایعه این است که که شیائومی قبلاً چرخه‌های انتشار طولانی‌تری با تیزرهای ماهانه داشت. آنها برای Mix Fold 2 کاملاً وجود ندارند.

اگر Mix Fold 2 سرانجام در 11 آگوست عرضه شود، شیائومی چیزهای زیادی برای فاش کردن دارد، زیرا جزئیات در مورد این تلفن هوشمند هنوز نسبتاً کمیاب است. چند مورد درز و شایعات پیرامون آن وجود دارد – مانند صفحه نمایش داخلی 2K تاشو، سرعت شارژ 67 وات و استفاده از چیپست اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 – اما بیشتر مشخصات این گوشی هنوز یک راز است.

مطلب پیشنهادی:  مشخصات گلکسی زد فولد 5 سامسونگ دوباره فاش شد. احتمالاً در مقایسه با نسخه قبلی خود ارتقاهای جزئی دریافت خواهد کرد

نقطه ضعف اصلی Mix Fold 2 این است که فقط در چین در دسترس خواهد بود. اگرچه برخی افراد از مناطق دیگر از شیائومی خواسته اند تا Mix Fold 2 را به صورت جهانی عرضه کند، اما بعید به نظر می رسد که این شرکت ما را با عرضه جهانی غافلگیر کند. اگر این به طور کامل برنامه های شما را برای خرید Mix Fold 2 منحرف می کند، خوشبختانه Galaxy Z Fold 4 یک روز قبل معرفی شد، بنابراین شما همچنان این شانس را خواهید داشت که یک تاشو جدید را خریداری کنید، حتی اگر Mix نباشد. 2 تا بزنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا