تکنولوژی

گوگل هشدار استخدام می فرستد. اخراج؟ ساندار پیچای این را می گوید – یادداشت کامل را بخوانید

ساندار پیچای، مدیر اجرایی گوگل، به کارمندان هشدار داد که این شرکت “سرعت استخدام را برای بقیه سال کاهش خواهد داد”، و این نگرانی را ایجاد کرد که ممکن است اخراج کارکنان نیز در راه باشد. یادداشت را کامل بخوانید.

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل در اقدامی شوکه کننده به کارمندان فاش کرد که شرکت وارد مرحله کاهش سرعت استخدام خواهد شد. این حرکت ناگهانی در حالی صورت می‌گیرد که تعداد زیادی از شرکت‌های فناوری در میان اخراج‌ها و وقفه‌های استخدامی قرار گرفته‌اند و آخرین موردی که به این لیست پیوست، توییتر است که 100 کارمند منابع انسانی را اخراج کرده است. این نگرانی هایی را ایجاد کرده است که ممکن است گوگل اخراج شود. با این حال، طبق این یادداشت، استخدام به طور کامل متوقف نخواهد شد و شرکت در عوض منابع خود را در مناطق دارای اولویت بالاتر متمرکز خواهد کرد. باید دید که آیا کاهش سرعت استخدام، اخراج شرکت را به دنبال خواهد داشت یا خیر.

The Verge یادداشت داخلی را به دست آورد که تأکید می کند این شرکت به استخدام در زمینه هایی مانند مهندسی، فنی و سایر نقش های حیاتی ادامه خواهد داد. پیچای اذعان کرد که این امر روند توسعه فعلی را متوقف می کند و شرکت محل استقرار مجدد منابع را مورد ارزیابی مجدد قرار می دهد. یادداشت داخلی کامل را در زیر بیابید.

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل به کارمندان در مورد کاهش سرعت استخدام هشدار می دهد

سلام کارمندان گوگل،

سخت است باور کنیم که در نیمه اول سال 2022 هستیم. این فرصت عالی برای تشکر از همه برای کار عالی تا کنون در سال جاری است و احساس من و مشتریان اصلیم در مورد H2 را به اشتراک می گذاریم.

مطلب پیشنهادی:  ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت، از هند می خواهد که برای رشد اقتصادی در هوش مصنوعی سرمایه گذاری کند

چشم انداز نامطمئن اقتصاد جهانی از همه مهمتر بود. مانند همه شرکت‌ها، ما از شکست‌های اقتصادی مصون نیستیم. چیزی که من در مورد فرهنگ خود قدردانی می کنم این است که ما هرگز این نوع چالش ها را به عنوان موانع ندیده ایم. در عوض، ما آن‌ها را فرصت‌هایی برای عمیق‌تر کردن تمرکز و سرمایه‌گذاری در بلندمدت می‌دانستیم.

در این لحظات، من به مأموریت خود می پردازم: سازماندهی اطلاعات جهان و قابل دسترس و مفید ساختن جهانی. این چیزی است که 18 سال پیش الهام بخش من برای پیوستن به این شرکت است، و آن چیزی است که من را نسبت به تأثیری که می توانیم بر جهان بگذاریم بسیار خوش بین هستم. دانش و محاسبات روشی است که ما ماموریت خود را به جلو می بریم. این لنز است که برای تصمیم‌گیری در مورد سرمایه‌گذاری استفاده می‌کنیم—خواه در حوزه‌هایی مانند جستجو، ابر، یوتیوب، پلتفرم‌ها و سخت‌افزار، تیم‌هایی که از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند، یا در هوش مصنوعی که محصولات و خدمات مفیدتری را فعال می‌کند.

ما زمانی به مردم و جامعه کمک می کنیم که بر کاری که به بهترین شکل انجام می دهیم تمرکز کنیم و آن را واقعاً خوب انجام دهیم. سرمایه گذاری هایی که در نیمه اول سال انجام دادیم این چشم انداز را نشان می دهد. تنها در سه ماهه دوم، تقریباً 10000 کارمند Google اضافه کردیم و تعداد زیادی تعهدات تاریخ شروع برای سه ماهه سوم داریم که تا حدی منعکس کننده تقویم فصلی استخدام کالج است. این اعداد برجسته هستند و هیجان ما را در مورد فرصت های بلند مدت، حتی در زمان های نامشخص نشان می دهند.

مطلب پیشنهادی:  ماموریت زهره چین: آنچه می خواهد انجام دهد | توضیح داد

با توجه به پیشرفت استخدامی که تا کنون در سال جاری انجام شده است، ما با حفظ توانایی های برتر خود، سرعت استخدام را برای بقیه سال کاهش خواهیم داد. برای تراز 2022 و 2023، ما استخدام خود را بر روی نقش های مهندسی، فنی و سایر نقش های حیاتی متمرکز خواهیم کرد و مطمئن می شویم که استعدادهای بزرگی که استخدام می کنیم با اولویت های بلندمدت ما همسو باشد.

در حرکت رو به جلو، ما باید فعال تر باشیم، با فوریت بیشتر، تمرکز دقیق تر و گرسنگی بیشتر از آنچه در روزهای آفتابی نشان داده ایم کار کنیم. در برخی موارد، این به معنای ادغام جایی که سرمایه‌گذاری‌ها با هم تداخل دارند و فرآیندها را ساده می‌کند. در موارد دیگر، این به معنای توقف توسعه و هدایت مجدد منابع به مناطق دارای اولویت بالاتر است. موثرتر کردن شرکت به همه ما بستگی دارد – ما راه های بیشتری را برای مشارکت همه شما و به اشتراک گذاشتن ایده هایی برای کمک ایجاد خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

کمبود باعث شفافیت می‌شود—این چیزی است که از اولین روزهای Google گفته‌ایم. این چیزی است که تمرکز و خلاقیت را تحریک می کند، که در نهایت منجر به محصولات بهتری می شود که به مردم در سراسر جهان کمک می کند. این فرصتی است که امروز پیش روی ماست و من هیجان زده هستم که دوباره به این موقعیت برسم.

– ساندار



نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا