موبایل

یکی از بزرگترین رقبای Oura Ring به تازگی کاری بزرگ انجام داده است

انسانی که هوای فوق بشری را تحمل می کند.
اندی باکسال / روندهای دیجیتال

Ultrahuman، سازنده Ultrahuman Ring Air، راه خود را به تاسیسات تولیدی ایالات متحده باز کرده است. این شرکت در حال راه اندازی یک مرکز تولیدی در ایندیانا است که اولین باری است که حلقه هوشمند Ultrahuman از ابتدا در خاک ایالات متحده مونتاژ می شود.

این شرکت گفت: “UltraFactory قابلیت تولید انتها به انتها را ارائه می دهد و بر اساس اولین مدل عملیاتی این شرکت از چنین تاسیساتی در هند است.”

این شرکت با استفاده از سرمایه گذاری جدید به ارزش حدود 35 میلیون دلار، مطمئناً به دنبال گسترش ردپای بازار خود فراتر از بیش از 150 فروشگاه خرده فروشی است که در حال حاضر تحت کنترل خود هستند. Ultrahuman با قرار گرفتن در بازار ایالات متحده، قرار است پس از راه اندازی UltraFactory، درآمد خود را 200 میلیون دلار افزایش دهد.

تعمیق روابط Ultrahuman با جبهه آمریکایی خبر خوبی برای خریداران عادی نیز هست. بازیکنان باهوش زیادی در رینگ با محتوا حضور ندارند، به جز اورا. از دیدگاه علاقه مندان، این گسترش به معنای رقابت بیشتر است که در نهایت باعث توسعه محصولات بهتر با قیمت های جذاب می شود.

حلقه هوایی مافوق بشر و حلقه اورا روی میز دراز کشیده اند.
هوای حلقه فوق بشری (سیاه) و حلقه اورا اندی باکسال / روندهای دیجیتال

اما آنچه در مورد همه اینها واقعاً هیجان انگیز است، راه هایی است که ریشه در تولید ایالات متحده باز می کند. در طول چند سال گذشته، مقالات تحقیقاتی متعددی به تفصیل چگونگی استفاده از ابزارهای پوشیدنی مانند ساعت‌های هوشمند و حلقه‌ها را به جز ردیابی خواب، قلب و خون نشان داده‌اند. مقاله‌ای که اخیراً در اوایل این ماه منتشر شد، اشاره کرد که این دستگاه‌ها حتی می‌توانند برای ارزیابی نشانه‌های تهدیدکننده زندگی مانند مولتیپل اسکلروزیس استفاده شوند. مقاله دیگری مدلی را مورد بحث قرار می دهد که امکان تشخیص علائم فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) را 30 دقیقه قبل از شروع می دهد.

مطلب پیشنهادی:  iOS 16.6، macOS 13.5 و watchOS 9.6 منتشر شده توسط اپل با رفع نقص‌های امنیتی فعالانه

نکته اصلی در اینجا این است که پتانسیل های استفاده نشده زیادی وجود دارد. مهم‌تر از همه، قرار گرفتن در همان منطقه‌ای که کانون چنین تحقیقات نویدبخشی در زمینه ابزارهای پوشیدنی است، مطمئناً به Ultrahuman کمک می‌کند تا قابلیت‌های نسل بعدی حلقه‌های هوشمند خود و سایر دستگاه‌های سلامتی موجود در مجموعه خود را بسازد.

دیجیتال تو مصاحبه ای را با مدیر عامل Ultrahuman، Mohit Kumar ترتیب داده است، و ما قصد داریم به تمام جنبه های هجوم تلفیقی آن به غرب و همچنین فرصت هایی که در انتظار خریداران حلقه هوشمند متوسط ​​است، بپردازیم.

و به نظر می رسد که این برند برنامه های مشابهی دارد. کومار خاطرنشان می کند: “سرمایه گذاری بلندمدت ما در تحقیق و توسعه و مالکیت معنوی سنگ بنای استراتژی ما است و تضمین می کند که محصولات ما نه تنها مطابق با بالاترین استانداردهای کارایی و قابلیت اطمینان هستند بلکه از آنها نیز فراتر می روند.”

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا