موبایل

یک شیرین کاری سلفی رکورد جدیدی در گینس ثبت کرد

آکشی کومار بیشترین سلفی های گرفته شده را در سه دقیقه ثبت می کند – رکوردهای جهانی گینس

به نظر می رسد که رکوردهای جهانی گینس خوشحال است که هر نوع دستاورد خارق العاده ای را برای لیست های خود سرگرم می کند، مهم نیست چقدر عجیب و غریب یا حواس پرت باشد.

از این گذشته، او رسماً رکوردی را برای دورترین بیرون زدگی کره چشم ثبت کرد که در آن کره چشم یک فرد از حدقه بیرون زده تا جایی که به نظر می رسد قرار است بیفتد. گینس همچنین رکورد سریع ترین طناب زدن با کفش های پاشنه بلند و همچنین طولانی ترین سفر با قایق ساخته شده از کدو تنبل را فهرست کرده است.

همه آنها به راحتی می توانند رکوردداران مشترک گینس برای بی معنی ترین رکوردهای جهانی گینس باشند، اما هیچ رکورد رسمی برای آن (هنوز) وجود ندارد.

یکی دیگر از رقبای احتمالی این عنوان خاص قطعا رکورد جهانی بیشترین سلفی گرفته شده در سه دقیقه خواهد بود. فقط چرا؟

در روزهای اخیر، آکشی کومار بازیگر هندی در مراسم تبلیغاتی آخرین فیلم خود به نام رکورد جدیدی در سلفی های سریع به ثبت رساند. سلفی (آه، به همین دلیل).

در ویدئویی که روز پنجشنبه توسط کتاب رکوردهای جهانی گینس منتشر شد، کومار در حالی که در حالی که طرفداران زیادی در داخل و خارج از قاب تیراندازی می‌کنند، با یک گوشی هوشمند عکس می‌گیرد، در حال پوزخندی به تصویر کشیده می‌شود. ستاره بالیوود به وضوح برای تکمیل تکنیک خود زمان گذاشته است، کمی اما قاطعانه به چپ و سپس به راست متمایل شده و این مانور را بارها و بارها تکرار می کند تا از زمان محدود حداکثر استفاده را ببرد.

مطلب پیشنهادی:  Google هنگام راه‌اندازی تلفن‌های هوشمند Android، ویژگی انتقال eSIM را فعال می‌کند: گزارش

مشخص نیست که این شیرین کاری یک تعهد قراردادی بود یا ایده ای که کومار در زمانی که حال خوبی نداشت به ذهنش خطور کرد، اما این واقعیت که او تلاش خود را تا پایان تلخ ادامه داد نشان از دومی دارد.

پس این بازیگر توانسته در سه دقیقه چند سلفی بگیرد؟ به گفته یکی از مقامات رکوردهای جهانی گینس که برای تأیید تلاش بمبئی آورده شد، 184.

این رکورد پنج سال پیش توسط مردی به نام جیمز اسمیت زمانی که موفق شد در همان بازه زمانی 168 سلفی بگیرد، شکست. پیش از این، دانی والبرگ، سلبریتی با 122 سلفی این رکورد را ثبت کرده بود. والبرگ رکورد را از The Rock گرفت که تنها توانست 105 سلفی بگیرد.

اگر پس از خواندن این مطلب احساس می‌کنید که می‌خواهید چند سلفی از خودتان بگیرید، توصیه‌های DT را برای بهترین برنامه‌های سلفی بررسی کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا