کامپیوتر

یک مانیتور کنفرانس ویدیویی جدید با قیمت 140 دلار دریافت کنید

افراد با استفاده از مانیتور کنفرانس ویدیویی Dell 27 با افراد چت ویدیویی انجام دهند.

با دورتر شدن دنیای کار، نیاز به یک مانیتور رومیزی عالی بیش از پیش ضروری می شود. در حال حاضر معاملات بسیار خوبی برای مانیتورهای رومیزی وجود دارد، از جمله صرفه جویی 140 دلاری در مانیتور کنفرانس ویدیویی Dell 27. این صرفه جویی قیمت مانیتور را به تنها 550 دلار در دل کاهش می دهد که از قیمت معمول آن 690 دلار است. حمل و نقل رایگان با خرید شما همراه است و معاملات دسکتاپ زیادی برای جفت کردن مانیتور وجود دارد.

چرا باید مانیتور کنفرانس ویدیویی Dell 27 بخرید؟

مانیتور کنفرانس ویدیویی Dell C2722DE مانیتور مناسبی برای افرادی است که به طور منظم با یکدیگر همکاری می کنند یا از راه دور کار می کنند. این به طور خاص برای تیم های مایکروسافت تأیید شده است و به خوبی کار می کند و به راحتی با بهترین نرم افزار کنفرانس ویدیویی برای Windows و MacOS راه اندازی می شود. حتی به شما امکان می‌دهد به جلسات بپیوندید و به اعلان‌ها در Microsoft Teams با یک دکمه اختصاصی پاسخ دهید که به شما امکان می‌دهد برنامه Teams را نیز راه‌اندازی کنید. جلسات مانند همیشه با مانیتور 27 اینچی کنفرانس ویدیویی Dell غوطه ور هستند، زیرا دارای دوربین IR یکپارچه پاپ آپ، بلندگوهای دوگانه 5 واتی و میکروفون حذف نویز است.

همکاری با مانیتور 27 اینچی ویدئو کنفرانس Dell یک تجربه جذاب است. دوربین پاپ آپ دارای رزولوشن فول اچ دی است و صفحه نمایش 27 اینچی فضای صفحه نمایش کافی برای دیدن همه در جلسات است. ویژگی هایی مانند اتصال USB-C به شما امکان می دهد بهترین لپ تاپ ها را به مانیتور کنفرانس ویدیویی 27 اینچی Dell متصل کنید. نرم افزار Display Manager Dell به شما این امکان را می دهد که به راحتی چندین برنامه را با 38 پارتیشن پنجره از پیش تعیین شده مرتب کنید. اگر ترجیح می‌دهید با سخت‌افزار ویدئو کنفرانس خود حداقل‌گرا باشید، بهترین لپ‌تاپ‌های ویدئو کنفرانس می‌توانند این کار را انجام دهند، و اگر در دنیای کار از راه دور تازه کار هستید، همیشه می‌توانید به نکات حرفه‌ای ما برای بهبود کیفیت خود مراجعه کنید. مکالمات ویدیویی

مطلب پیشنهادی:  نمایشگرهای سه بعدی بدون شیشه: انقلابی در بازی و فراتر از آن

می‌توانید مانیتور کنفرانس ویدیویی Dell 27 را با هر یک از لپ‌تاپ‌هایی که در حال حاضر انجام می‌شوند جفت کنید، یا می‌توانید آن را به تنهایی با این معامله به خانه ببرید که قیمت آن را به تنها 550 دلار کاهش می‌دهد. این صرفه جویی 140 دلاری از قیمت معمولی 690 دلاری آن است و حمل و نقل رایگان همراه با خرید شما است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا