تکنولوژی

یک کمپین تبلیغاتی تلویزیونی جدید با حضور شهید کاپور و همسرش میرا از بینندگان می خواهد که به عنوان یک خانواده به هم نزدیک شوند.

OnePlus کمپین تبلیغاتی جدیدی را با عنوان “Stay Connected” راه اندازی کرده است. باهوش تر بمان، که شاهد کاپور بازیگر و همسرش میرا را گرد هم می آورد و بینندگان را ترغیب می کند که از ابزارها فاصله بگیرند و به جای آن به عنوان یک خانواده پیوند بخورند.

فصل تعطیلات نزدیک است. در هند به معنای گذراندن وقت با خانواده و دوستان است. و این پیامی است که OnePlus می‌خواهد با آخرین کمپین تبلیغاتی خود، با عنوان Stay Connected به اشتراک بگذارد. باهوش تر بمان. در این تبلیغ شاهد کاپور بازیگر بالیوود و همسرش میرا حضور دارند.

در ارتباط باش. کمپین تبلیغاتی «هوشمندتر بمان»، آخرین پیشنهاد تلویزیون هوشمند این شرکت، OnePlus TV U1S را به نمایش می گذارد. این تبلیغ ظاهری غیر متعارف دارد که در آن شاهد و میرا از کاربران تلویزیون می‌خواهند که از تلویزیون خود جدا شده و بدون حواس‌پرتی دیجیتالی با عزیزان خود رو در رو ارتباط برقرار کنند.

“با “در ارتباط بمانید. باهوش تر بمان هدف ما تقویت بیشتر ارتباط با جامعه و کمک به آنها در انتخاب آگاهانه در زندگی است. و از طریق کمپین هایی مانند «در ارتباط بمانید. Saurabh Kapoor، مدیر مدیریت برند و دسته بندی OnePlus India، گفت: باهوش تر بمانید.”، ما همچنین امیدواریم به جامعه خود کمک کنیم تا زندگی با کیفیت بهتری را با عزیزان خود بدست آورند.

این تبلیغ با میرا در اتاق نشیمن او باز می شود و ویژگی های OnePlus TV U1S جدید او را بررسی می کند. تلویزیون جدید به هدفون OnePlus او متصل می شود در حالی که او از تلفن هوشمند OnePlus خود به عنوان کنترل از راه دور برای آن استفاده می کند. خانه برای مناسبت های خاص با تمام زیبایی تزئین شده است.

مطلب پیشنهادی:  چرا طوفان های خورشیدی وحشتناک زمین را آزار می دهند؟ این راز خورشید را بدانید

شهید وارد اتاق می شود و سعی می کند با میرا ارتباط برقرار کند، اما او آنقدر غرق تلویزیون است که متوجه صحبت های شوهرش نمی شود و در نهایت شهید به تلویزیون جدید OnePlus اشاره می کند و به طور ظریفی به لزوم قطع ارتباط اشاره می کند. میرا به سرعت پیام را می پذیرد و با استفاده از دستیار صوتی Google تلویزیون را خاموش می کند. در حالی که این تبلیغ اکوسیستم متصل OnePlus و نحوه اتصال چندین دستگاه برای برقراری ارتباط با یکدیگر را برجسته می کند، همچنین پیام متفاوتی را ارسال می کند – اینکه چگونه همه ما باید ارتباط خود را با دستگاه های خود قطع کنیم، به خصوص در فضای پس از همه گیری، و از جشن ها لذت ببریم. عزیزان. به طور خلاصه، به عنوان یک خانواده پیوند برقرار کنید.

شهید کاپور در مورد این کمپین گفت: «ما در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم که در آن افراد در هر گروه سنی سرمایه‌گذاری زیادی برای مصرف محتوا دارند و ممکن است به سادگی جشن رویدادهای مهم را با خانواده‌ها از دست بدهند. من کاملاً معتقدم که فصل تعطیلات فرصت مناسبی است تا به مردم یادآوری کنیم که دنیای دیجیتال خود را رها کنند و با جشن گرفتن با عزیزان خود پیوند خانوادگی خود را بیشتر تقویت کنند.

میرا کاپور در ادامه افزود: جشن گرفتن مناسبت های خاص در کنار خانواده جنبه مهمی از زندگی ماست و باید تجربه ای باشد که برای یک عمر آن را گرامی بداریم.

مفهومی توسط Utsav Gokhani و با مشارکت Media Monks، Stay Connected ایجاد شده است. باهوش تر بمان این آگهی تجاری همچنین به طور همزمان ویژگی های هوشمند محصول مانند ویژگی دستیار صوتی گوگل، اتصال اینترنت اشیا با سایر محصولات وان پلاس مانند وان پلاس بادز، گوشی های هوشمند وان پلاس و ویژگی کنترل صدا هوشمند را به نمایش می گذارد. این فیلم تبلیغاتی به کارگردانی سورج وانواری است.

مطلب پیشنهادی:  تلسکوپ فضایی هابل ناسا به تازگی یک کهکشان را کشف کرده است که تصورات را به هم می زند.

ایشیتا گروور، مدیر ارتباطات بازاریابی OnePlus India درباره این کمپین اظهار داشت: «در حالی که ما هیجان زده هستیم که بهترین فناوری تلویزیون هوشمند را ارائه کنیم که تجربه‌ای بی‌نظیر در اکوسیستم متصل ارائه می‌کند، ما همچنین از کاربران خود می‌خواهیم که فرصت را از دست ندهند. لحظات زیبای زندگی و بسیاری از آنها ممکن است بهترین لذت را با تجربه آن لحظات، برقراری ارتباط واقعی با عزیزانمان ببرند. ”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا