کامپیوتر

یک M2 Pro Mac Mini قدرتمندتر ممکن است به زودی عرضه شود

به گفته بلومبرگ، مدت هاست که شایعات مربوط به مک مینی قدرتمندتر وجود دارد مارک گورمنحتی ممکن است شامل تراشه M2 Pro آینده نیز باشد.

گورمن گفت که اپل در حال آماده شدن برای عرضه M2 Mac Mini و M2 Pro Mac Mini است که ما فرض می کنیم اپل آن را Mac Mini Pro می نامد. این رایانه جمع و جور نیز طراحی مربع نمادین خود را حفظ خواهد کرد.

اپل مک مینی روی یک میز چوبی نشسته است.
Rich Shibley/روندهای دیجیتال

گورمن در خبرنامه Power On نوشت: «منتظر یک به‌روزرسانی مک مینی باشید که شامل گزینه‌های M2 و M2 Pro باشد. من همچنین فکر نمی‌کنم این دستگاه در آینده نزدیک دچار طراحی مجدد بزرگی شود.»

تراشه جدید M2 اپل، مک مینی به روز شده را تامین می کند، در حالی که نسخه پرو دارای تراشه M2 Pro است که هنوز منتشر نشده است با هشت هسته عملکرد و چهار هسته کارآمد. ما فرض می‌کنیم که این M2 Pro نسبت به M2 با هسته‌های GPU اضافی به طور قابل‌توجهی گرافیک بهتری خواهد داشت.

به گفته Gurman، اپل در حال کار بر روی M1 Pro Mac Mini از سال 2020 است. قرار بود سال گذشته یا اوایل سال جاری منتشر شود، اما منابع Gurman به او گفتند که یک مک مینی مجهز به M1 Pro در حال حاضر روی میز نیست. این منطقی است، زیرا تراشه ادامه در حال حاضر در هر دو مک بوک ایر M2 و مک بوک پرو 13 اینچی وجود دارد.

9to5Mac منابع Gurman را تایید کرد و اسم رمز مینی های جدید را اضافه کرد: J473 به M2 Mac Mini اشاره دارد، در حالی که J474 به Mac Mini ارتقا یافته با تراشه M2 Pro اشاره دارد. این وب سایت اضافه کرد که اپل مک مینی با تراشه های M2 Max یا Ultra را عرضه نخواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:  دولت با ذینفعان ملاقات خواهد کرد تا در مورد استفاده از یک شارژر مشترک برای تلفن های همراه و دستگاه های الکترونیکی بحث کند

M2 Pro Mini مستقیماً با مک استودیو اپل که سال گذشته عرضه شد، رقابت خواهد کرد. 9to5Mac حتی اضافه کرد که گورمن فکر می کند اپل استودیو M1 را به طور کامل متوقف خواهد کرد.

M2 Pro Mac Mini یکی دیگر از شایعات منتشر شده است که ممکن است بعداً در رویداد پاییزی اپل، معمولاً در ماه اکتبر یا نوامبر، معرفی شود. به احتمال زیاد مک‌بوک پروهای 14 و 16 اینچی با تراشه‌های M2 Pro و M2 Max به‌روزرسانی شده و همچنین آی‌پد پرو 11 اینچی به‌روزرسانی‌شده توسط M2 وجود خواهد داشت.

توصیه های سردبیران
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا