کامپیوتر

54% صرفه جویی در H&R Block Deluxe Federal + State برای PC و Mac

H&R Block Tax Software Deluxe + State 2023 در پس زمینه سفید.
بلوک H&R

دوباره فصل مالیات است، به این معنی که تقاضای زیادی برای معاملات نرم افزار مالیاتی تا پایان مهلت 15 آوریل وجود خواهد داشت. برای یک برنامه بسیار مفید با قیمت بسیار مناسب، ممکن است بخواهید H&R Block Deluxe Federal + State را بررسی کنید، که در حال حاضر از Woot در آمازون با 54٪ تخفیف در دسترس است و قیمت آن را از 50 دلار اولیه به 23 دلار کاهش می دهد. به نظر می رسد زمان زیادی تا از بین رفتن 27 دلار پس انداز باقی مانده است، اما باید همین الان خرید خود را ادامه دهید تا مطمئن شوید که نرم افزار مالیاتی را با قیمتی بسیار ارزان تر از حد معمول دریافت می کنید. اگر به هر حال قصد خرید آن را دارید، چرا به تأخیر انداختن و ریسک کردن؟

چرا باید نرم افزار مالیاتی H&R Block Deluxe Federal + State را خریداری کنید

H&R Block در لیست ما از بهترین نرم افزارهای مالیاتی به عنوان بهترین نرم افزار آماده سازی مالیات با خدمات کامل قرار دارد زیرا دارای رابط کاربری آسان و قالب پرسش و پاسخ است که پردازش اطلاعات شما را بسیار آسان تر می کند. کمی استرس زا است. . اگر در مورد چیزی به کمک نیاز دارید، می‌توانید خدمات پشتیبانی آنلاین و چت دریافت کنید، اما اگر این روش ترجیحی شما برای دریافت کمک در هنگام کار بر روی اظهارنامه مالیاتی است، می‌توانید در دنیای واقعی نیز قرار ملاقات بگذارید.

با H&R Block Tax Software Deluxe + State 2023، پنج فایل الکترونیکی رایگان فدرال برای بازگشت شخصی خود به همراه آماده سازی و چاپ فدرال نامحدود دریافت خواهید کرد. شما به راحتی می توانید W-2، 1099، 1098 و اظهارنامه مالیات شخصی سال گذشته خود را وارد کنید، حتی اگر قبلاً از نرم افزارهای دیگری مانند TurboTax و Quicken استفاده کرده باشید. این برنامه به حسابداری درآمدی که از سرمایه‌گذاری‌ها، گزینه‌های سهام، فروش خانه یا بازنشستگی به‌دست آورده‌اید، کمک می‌کند، و همچنین راهنمایی‌هایی برای به حداکثر رساندن سود وام مسکن و کسر مالیات بر املاک ارائه می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  USB4: ویژگی ها، تاریخ انتشار، سرعت انتقال و موارد دیگر

برای نرم‌افزار مالیاتی که تمام کمک‌های مورد نیاز را به شما می‌دهد – و حتی ممکن است بازپرداخت مالیاتی بزرگ‌تری از آنچه که چانه‌زنی کرده‌اید به شما بدهد – H&R Block Deluxe Federal + State را انتخاب کنید. در حال حاضر این گزینه حتی بهتر است زیرا 54٪ تخفیف برای Woot آمازون دارد، با صرفه جویی 27 دلاری از قیمت اصلی آن 50 دلار. شما فقط باید 23 دلار برای نرم افزار مالیاتی H&R Block Deluxe Federal + State پرداخت کنید، و در حالی که قرار است این معامله چند روز دیگر ادامه داشته باشد، توصیه نمی شود تا آخرین لحظه منتظر بمانید، زیرا مطمئن نیستیم که آیا آنها زودتر از حد انتظار حذف خواهند شد. همین الان بخرید تا تخفیف را از دست ندهید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا