کامپیوتر

Age of Empires 2: Definitive Edition Dynasties of India گسترش بنگالی ها، دراویدی ها، گورجارها

ناشر Xbox Game Studios روز پنجشنبه اعلام کرد که Age of Empires 2: Definitive Edition سومین نسخه الحاقی با عنوان Dynasties of India را در 28 آوریل دریافت خواهد کرد. جدیدترین بسته توسعه استراتژی محبوب بلادرنگ (RTS) اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است – با قیمت روپیه. 265 – قبل از تاریخ انتشار رسمی. Dynasties of India سه تمدن جدید را با واحدها و فناوری منحصر به فرد به بازی خواهند آورد. گیمرها می‌توانند سه کمپین جدید را در سراسر کشور آغاز کنند و از بین سه کمپین جدید با شخصیت‌های هندی با گسترش سلسله‌های هند انتخاب کنند.

نحوه خرید Age of Empires 2: Dynasties of India

در روز پنجشنبه، توسعه دهندگان بازی Age of Empire 2: Definitive Edition در وب‌سایت رسمی، توسعه آینده Dynasties of India را اعلام کردند. در فروشگاه مایکروسافت و استیم منتشر خواهد شد. سه تمدن جدید که با سلسله های هند به وجود آمدند، بنگالی ها، دراویدی ها و گورجارها بودند. Age of Empires 2: Definitive Edition همچنین سه کمپین کاملاً صوتی جدید برای Babur، Devapala و Rajendra دریافت خواهد کرد.

عصر امپراتوری 2: سلسله های هند – بنگالی ها

تمدن جدید بنگال دارای یک واحد منحصر به فرد به نام Ratha (به معنای ارابه هندی) است که هر دو حالت حمله غوغا و برد را ارائه می دهد. این تمدن بر روی فیل ها و یگان های دریایی متمرکز است و تحقیق در مورد فناوری منحصر به فرد Paiks آنها به بهبود واحدهای فیل و Rathas کمک می کند. کشتی‌های بنگال همچنین می‌توانند 15 نقطه بهداشتی (HP) را در دقیقه بازسازی کنند و مراکز شهرها دو روستای جدید را هنگامی که به سن بعدی برسند تولید خواهند کرد. فناوری ماهایانا همچنین فضای اشغال شده توسط یک روستایی را کاهش می دهد و امکان اقتصاد بیشتر را فراهم می کند.

مطلب پیشنهادی:  نحوه تغییر زبان صفحه کلید در ویندوز

Age of Empires 2: Dynasties of India – Dravidian

از سوی دیگر، تمدن دراویدی به گیمرها اجازه می دهد تا یک امپراتوری دریایی بسازند. شما می توانید به واحدهای ویژه ای مانند Thirisadai، کشتی برای کنترل دریاها، و واحد پیاده نظام شمشیرزن ارومی با یک شمشیر انعطاف پذیر تکیه کنید. با تمرکز بر واحدهای پیاده نظام و نیروی دریایی، فناوری Wootz Steel به واحدها اجازه می دهد تا زره واحدهای دشمن را نادیده بگیرند. اسکله های این تمدن و متحدانش فضای جمعیت بیشتری خواهند داشت. حرکت به عصر بعدی 200 چوب اضافی می دهد و تحقیق در مورد فناوری سپاه پزشکی به واحدهای فیل اجازه می دهد 20 اسب بخار در دقیقه تولید کنند.

Age of Empires 2: Dynasties of India – Gurjaras

بر خلاف بنگالی ها و دراویدی ها، تمدن گورجاراس بر روی سواره نظام و فناوری شتر تمرکز داشت. او دو یگان ویژه دارد: Shrivamsha Rider، یک واحد سواره نظام که می تواند حملات دشمن را دور بزند، و Chakram Thrower، یک واحد پیاده نظام که دیسک های فلزی را پرتاب می کند. به جای یک واحد سواره‌نظامی پیشاهنگ، گورجاراس با یک پیشاهنگ شتر شروع می‌کند و می‌تواند در مورد فناوری گارد مرزی برای زره‌های غوغا اضافی برای کل Camelry گورجارا تحقیق کند. این تمدن به گیمرها این امکان را می‌دهد تا برای تامین بی‌پایان (اما آهسته) غذا، دام‌ها را در آسیاب‌ها نگهداری کنند. کشتی‌های ماهیگیری همچنین می‌توانند در حین حمله در اسکله‌های گورجارا مستقر شوند، در حالی که تحقیق در مورد فناوری کشاتریا هزینه‌های غذا را تا 25 درصد برای همه واحدهای نظامی کاهش می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:  Apple M2 Pro و M2 Max به مک بوک پرو می آیند

تمدن هند اکنون هندوستانی است

گیمرهایی که الحاق Dynasties of India را خریداری نمی کنند، همچنان به تمدن هندوستانی (که قبلاً به عنوان هندی ها شناخته می شد) با پیاده نظام غلام زره پوش سنگین و شتر سوار شاهنشاهی، دو واحد ویژه هندوستانی در بازی، دسترسی خواهند داشت. این تمدن بر واحدهای تیراندازی باروت و شتر تمرکز دارد و می تواند در مورد فناوری Shatagni برای افزایش برد توپ دستی تحقیق کند. تولید روستاییان نسبت به تمدن های دیگر ارزان تر خواهد بود و کاوش در بزرگراه بزرگ باعث افزایش درآمد طلا از همه منابع خواهد شد. یک ساختمان ویژه به نام کاروانسرا نیز به بازسازی HP تمامی واحدهای تجاری نزدیک کمک خواهد کرد.

کمپین های جدید Age of Empires 2: Dynasties of India

توسعه آینده سلسله‌های هند همچنین سه کمپین کاملاً صوتی جدید را اضافه خواهد کرد. اولین کمپین به کاربران اجازه می دهد تا به عنوان تاتارها و هندوستانی ها بازی کنند، پس از داستان ظاهر الدین محمد، با نام مستعار بابر، در حالی که او به دنبال بازسازی امپراتوری در حال فروپاشی خود است. کمپین بعدی به‌عنوان تمدن دراویدی قابل بازی است و در نقش راجندرا چولا بازی می‌کند که او برای گسترش امپراتوری موروثی خود در جنوب و کاهش فساد در این فرآیند تلاش می‌کند. کمپین سوم را می توان به عنوان بنگال ها بازی کرد، با داستان Devapala که باید با رقبای تاج و تخت خود روبرو شود.

بسته الحاقی Age of Empires 2: Definitive Edition’s Dynasties of India در تاریخ 28 آوریل به فروشگاه مایکروسافت و استیم می آید. روپیه هزینه دارد. 265 در هند.

مطلب پیشنهادی:  GPT-4 در مقابل GPT-3.5: تفاوت چیست؟

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا