تکنولوژی

Airtel Black: خدمات پهنای باند رایگان و DTH موجود در Airtel Postpaid!

ایرتل 30 روز خدمات پس پرداخت، پهنای باند و DTH رایگان ارائه می دهد. دریابید که چگونه می توانید از مزایای خدمات استفاده کنید.

ایرتل یک پیشنهاد هیجان انگیز برای مشترکین Airtel Black ارائه کرده است. از Airtel Black اطلاعی ندارید؟ نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا آن را برای شما توضیح دهیم. Airtel Black یک سرویس همراه از این شرکت است که در آن به مشتریان مزایای متعددی از جمله خدمات پس پرداخت، DTH و خدمات باند پهن نوری در یک طرح ارائه می شود. این مانند سرویس One Airtel است که در برخی از شهرهای منتخب کشور در دسترس است. شرکت مخابرات 30 روز خدمات رایگان ایرتل را برای مشترکین ایرتل بلک اعلام کرده است. این بدان معناست که مشتریان اگر مشترک این Airtel Black شوند، 30 روز از خدمات پس پرداخت، DTH و پهنای باند رایگان دریافت خواهند کرد.

در اینجا نحوه عملکرد این پیشنهاد آزمایشی رایگان 30 روزه و نحوه استفاده از آن آورده شده است

Airtel Black 30 Days Free Services

پیشنهاد Airtel Black فقط برای مشتریان پس پرداخت Airtel در دسترس است. بر اساس این پیشنهاد، کاربرانی که مشترک یک سرویس جدید، اعم از DTH، Broadband یا Postpaid هستند، تخفیف دقیقی را برای مبلغی که می‌پرداختند، دریافت می‌کنند. برای مثال، اگر Rs را انتخاب کنید. با طرح 1099، 500 تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. 1099 در حساب اول، یعنی. برای 30 روز اول هر گونه استفاده از خدمات علاوه بر آن به صورت حساب اضافه می شود و مشتریان باید کل مبلغ قبض را پرداخت کنند.

مطلب پیشنهادی:  پیشنهاد زاکربرگ و آلتمن برای مقررات اتحادیه اروپا برای هوش مصنوعی

توجه داشته باشید که مشتریان همچنین می توانند طرح های سفارشی ایجاد کنند یا طرح ثابت Airtel Black را از Airtel دریافت کنند. با تومان طرح 1099 فیبر + تلفن ثابت را به همراه داده نامحدود تا 200 مگابیت در ثانیه، دسترسی DTH، کانال های تلویزیونی به ارزش روپیه ارائه می دهد. برنامه های 350 و OTT.

پیشنهاد در 500 تومان قابل اجرا است. طرح 699 هم. مشترکین فیبر + تلفن ثابت همراه با داده نامحدود تا سرعت 40 مگابیت در ثانیه، دسترسی DTH، کانال های تلویزیونی به ارزش روپیه دریافت خواهند کرد. برنامه های 300 و OTT.

علاوه بر این، یک Rs نیز وجود دارد. طرح 1098، روپیه طرح 2099، روپیه طرح 998 و روپیه طرح 1598. For more details: You can click here – https://www.airtel.in/airtel-black/?&utm_source=bing&utm_content=OAP_AirtelBlack&utm_medium=brand&utm_campaign=Pfx_OneAirtel_Search_AirtelBlack_March22_New_Brand&utm_adgroup=Brand&kwd=airtel%20black%20offer&cid=ps&msclkid=75e73aa47abd173ecf87587%airtelblack&utm_term=%ateleblack %8f95 20 پیشنهاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا