کامپیوتر

AMD Ryzen 9 CPU Prime Day Deal 2022: ارزان ترین قیمت امروز

انگشتان AMD Ryzen 9 3900X.
دن بیکر/روندهای دیجیتال

در حالی که معاملات بسیار خوبی برای لپ‌تاپ‌های بازی Prime Day وجود دارد، کسانی که روی ساخت رایانه شخصی خود از ابتدا کار می‌کنند ممکن است وقتی نوبت به خرید اجزا به میان می‌آید، کمی از آنها غافل شوند. خوشبختانه، در حال حاضر یک معامله عالی AMD Ryzen 9 CPU Prime Day با فقط 350 دلار وجود دارد، یک سرقت عالی برای یک CPU عالی. به طور معمول 549 دلار قیمت دارد، بنابراین این یک است و با توجه به اینکه ما به ندرت شاهد فروش تجهیزات محاسباتی سطح بالاتر هستیم، بسیار مهم است.

چرا باید یک CPU AMD Ryzen 9 برای رایانه های شخصی بازی بخرید؟

اینتل همیشه بازیگر بزرگ در بازار پردازنده بوده است، یا حداقل آنها همیشه خود را اینگونه نشان می دهند و احتمالا اکثر مردم جهان بیشتر از AMD با اینتل آشنا هستند. این بدان معنا نیست که AMD عالی نیست، و در چند سال گذشته آنها نفوذ زیادی به بازار کرده اند و اغلب اینتل را در بنچمارک ها و تست های دنیای واقعی شکست داده اند. یکی از بهترین پردازنده های آنها، سری AMD Ryzen 9 و به طور خاص AMD Ryzen 9 5900X است، با توجه به اینکه اغلب می تواند از پردازنده مشابه اینتل بهتر عمل کند، که می توانید در Intel Core i9-11900K در مقابل AMD Ryzen 9 5900X Breakdown بخوانید. یک معامله عالی AMD Ryzen 9 CPU Prime Day.

اگر با Ryzen 9 5900X آشنایی ندارید، این پردازنده بالاترین سطح AMD است که قبل از Threadripper عرضه می شود، که دومی قدرتمندترین پردازنده مصرف کننده در بازار است. در مورد Ryzen 9 5900X، این یک CPU 12 هسته ای و 24 رشته ای است که آن را به یک CPU عالی برای برنامه های چند رشته ای و چند هسته ای مانند کار شبیه سازی یا ویرایش صدا تبدیل می کند. همچنین می‌تواند حداکثر قدرت پردازشی 4.8 گیگاهرتز را داشته باشد، که بسیار قابل توجه است زیرا ما پردازنده‌های فعلی را نمی‌بینیم که بتوانند از 5 گیگاهرتز فراتر بروند، حداقل برای استفاده پایدار در یک رایانه معمولی.

مطلب پیشنهادی:  انویدیا RTX 4090 در مقابل RTX 3090 در مقابل RTX 3090 Ti

همچنین، برای کسانی که لزوماً با CPU های AMD آشنایی ندارند، از سوکت متفاوتی نسبت به اینتل استفاده می کنند، و “اصلی” فعلی سوکت AM4 است که Ryzen 9 5900X برای آن ساخته شده است. این بدان معناست که اگر از پردازنده‌های اینتل استفاده می‌کنید، احتمالاً باید یکی از برترین مادربردهای Ryzen 5000 را انتخاب کنید، اگرچه همه تجهیزات دیگر شما باید مناسب باشند زیرا قابل تعویض هستند. همچنین، در حالی که Ryzen 9 5900X یک معامله عالی AMD Ryzen 9 CPU Prime Day است، ما می دانیم که برخی از افراد ممکن است برای جدا شدن از این نوع پول مردد باشند. چرا بهترین پردازنده های Ryzen را بررسی نمی کنید و اگر فکر می کنید یکی از آنها برای نیازهای شما بهتر کار می کند، سایر معاملات Prime Day را بررسی کنید تا آن را پیدا کنید!

همانطور که گفته شد، اگر به دنبال چیز کمی متفاوت هستید یا فقط می خواهید گزینه های خود را بررسی کنید، چند پیشنهاد عالی دیگر برای PC Prime Day وجود دارد که باید آنها را بررسی کنید. همچنین می‌توانید تجهیزات کامپیوتری خوبی را از طریق معاملات Prime Day Walmart پیدا کنید، و همیشه ارزش آن را دارد که خرده‌فروشان مختلف را برای بهترین معاملات بررسی کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا