کامپیوتر

Armored Core VI به طور کامل توسط Steam Deck پشتیبانی خواهد شد

پس از یک پیش نمایش عملی از Armored Core VI: Fires of Rubicon, ما این فرصت را داشتیم که با کارگردان بازی ماسارو یامامورا و تهیه کننده یاسونوری اوگورا صحبت کنیم که می خواستند به بازیکنان اطمینان دهند که بازی در Steam Deck Valve “به طور کامل پشتیبانی خواهد شد”.

“بدیهی است که می توانم ببینم چقدر خوب است حلقه الدن Ogura به دیجیتال تو می‌گوید که در Steam Deck انجام شد، ما بسیار خوشحال بودیم و می‌خواستیم حداقل آن را به عنوان پایه‌ای برای این دستگاه دستی ایجاد کنیم. بنابراین به طور کامل برای Steam Deck پشتیبانی می شود… ما فقط می خواهیم به بازیکنان اطمینان دهیم که به طور کامل پشتیبانی خواهد شد.

Steam Deck بر روی کامپیوتر قرار داده شده است.
جیکوب روچ / روندهای دیجیتال

تا به حال، Core VI زره پوش مهر تایید Valve را از طریق برنامه Deck Verified دریافت نکرده است، که یادداشت می کند کدام بازی ها در Steam Deck بهتر کار می کنند. دیدن تعجب آور نیست Core VI زره پوش به این رتبه‌ها بپیوندید زیرا همه نسخه‌های FromSoftware برای رایانه شخصی دارای نشان Verified هستند به جز Dark Souls: Remastered, که در Steam Deck “قابل بازی” در نظر گرفته می شود.

نگرانی هایی وجود داشت Core VI زره پوش هر چند در Steam Deck. Core VI زرهی، مانند سایر ورودی‌های این سری، دارای چند نفره رقابتی است و احتمالاً شامل نوعی نرم‌افزار ضد تقلب می‌شود. نرم افزار ضد تقلب معمولاً مانعی برای تأیید Steam Deck است، اما عناوینی مانند حلقه الدن نشان داده اند که می توان از Steam Deck در حالی که هنوز از یک ضد تقلب استفاده می کند پشتیبانی کرد.

مطلب پیشنهادی:  Dell XPS 14 در مقابل MacBook Pro 14

اگرچه بازی توسط Steam Deck پشتیبانی خواهد شد، اما نمی توان گفت که چقدر عملکرد خوبی خواهد داشت. در پیش‌نمایش سه ساعته خود، تنظیمات گرافیکی را بررسی کردیم و متوجه شدیم که بازی از هیچ ابزار مقیاس‌پذیری مانند FidelityFX Super Resolution (FSR) AMD پشتیبانی نمی‌کند. حلقه الدن، نسخه قبلی استودیو نیز از هیچ ابزار مقیاس پذیری پشتیبانی نمی کرد.

این در حالی است که بازی شامل یک راه اندازی ردیابی پرتو نیز مشابه است حلقه الدن. پیش‌نمایش ما روی یک دستگاه AMD RX 6900 XT انجام شد، که می‌توانست به راحتی بیش از 60 فریم در ثانیه (فریم در ثانیه) را در 1440p حفظ کند، حتی با ردیابی پرتو روشن. با این حال، Steam Deck به طور قابل توجهی قدرت کمتری دارد.

با این حال، تیم مطمئن به نظر می رسد که بازی به خوبی برای اجرا بر روی پیکربندی های مختلف رایانه شخصی بهینه شده است. یامامورا گفت: “ما ابتدا تمام توسعه خود را بر روی رایانه شخصی انجام می دهیم، بنابراین مطمئناً می خواستیم آن را برای این تجربه بهینه کنیم.” بنابراین ما سعی کردیم دانش خود را از چند سال گذشته در ساخت بازی بگیریم و سعی کنیم آن را اصلاح کنیم و سعی کنیم تا حد امکان برای مخاطبان رایانه شخصی بهینه سازی کنیم.

Armored Core VI: Fires of Rubicon در 25 آگوست برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا