کامپیوتر

Assassin’s Creed Mirage اکتبر امسال وارد بازار می شود و تریلر جدیدی از گیم پلی بازی را دریافت می کند

Assassin’s Creed Mirage بالاخره تاریخ انتشار پیدا کرد. در جریان رویداد PlayStation Showcase که اوایل پنجشنبه برگزار شد، یوبی‌سافت تأیید کرد که فصل‌های بغداد در تاریخ 12 اکتبر برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series S/X عرضه خواهند شد. این تاریخ در واقع مدتی پیش از چندین فهرست خرده فروشی ژاپنی فاش شد، که معمولاً تاریخ های رزرو شده را ذکر نمی کنند. عنوانی که با نام رمز «ریفت» (Rift) شناخته می‌شود، در ابتدا به‌عنوان بسط بازی Assassin’s Creed Valhalla برنامه‌ریزی شده بود، اما برای پر کردن شکاف در برنامه راه‌اندازی یوبی‌سافت برای سال مالی، در نسخه‌ای جداگانه گسترش یافت. Ubisoft Bordeaux توسعه Assassin’s Creed Mirage را رهبری می‌کند که در زمان عرضه یک تریلر گیم‌پلی نیز دریافت کرد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Assassin’s Creed Mirage به ریشه های فرنچایز خود برمی گردد، و در مقایسه با عناصر دنیای باز سبک RPG که در ورودی های اخیر آن ها را پذیرفته اند، دامنه محدودتری روی ترورهای حیله گرانه متمرکز شده است. در آن، شما به عنوان باسیم بن اسحاق، یک شخصیت جانبی از AC: Valhalla بازی می کنید که از مهارت های خود برای ردیابی و از بین بردن اهداف استفاده می کند. در تریلر سینمایی سال گذشته، او توسط استاد/مرشدش روشن (شهر آغداشلو) به قبیله پنهان تلقین شد – تبدیل از یک دزد خرده پا به یک قاتل. به نظر می‌رسد این فیلم جدید مدتی پس از آن اتفاق می‌افتد و تمام ویژگی‌های بازی اصلی Assassin’s Creed را نشان می‌دهد. شما ترورهای هوایی، تیغه های پنهان و هنر ترکیب شدن با جمعیت را دارید، زیرا باسیم به تدریج هنر خود را کامل می کند.

مطلب پیشنهادی:  Asus Vivobook S 16 Flip OLED با پردازنده‌های نسل سیزدهم Intel Core I9-13900H، نمایشگر 3.2K

روشن می گوید: “تو مردی و دوباره متولد شدی” در حالی که ما با تصاویری از سیستم پارکور که مدت ها گم شده بود مواجه می شویم، در حالی که باسیم دیده می شود که از روی میله های فلزی می پرد و در گوشه ها تاب می خورد، روشن می گوید. همچنین یک افزودنی جدید به نام Pole Vault وجود دارد که در آن شما بر روی یک قطب غول پیکر فرود می آیید و از مرکز ثقل آن برای کج کردن و فرود به آرامی استفاده می کنید تا مسافت های بیشتری را در هوا بپیمایید. بمب های دودزا و جهش های ایمان همراه با مکانیک های پنهان کاری طبیعی مانند جیب بری برمی گردند. یکی از شخصیت‌های ناشناس در تریلر گیم‌پلی Assassin’s Creed Mirage اشاره می‌کند که می‌توانید به نگهبانان یک شرکت رشوه بدهید یا این کار را به روش قدیمی و با ورود مخفیانه انجام دهید. همچنین به نظر می‌رسد یک چرخه روز و شب تکرار می‌شود که احتمالاً می‌توان آن را با استراحت در تخت‌ها مطابق میل باسیم دستکاری کرد – بسیار شبیه Dying Light.

تریلر گیم‌پلی با سکانس‌های اکشن متعدد به پایان می‌رسد که در آن باسیم با ترکیب خنجر دوگانه و شمشیر خمیده و ویران کردن دشمنان دیده می‌شود. مشخص نیست که آنها چگونه پشت سر هم کار می کنند، اما حدس می زنم از خنجر برای مقابله با حملات دریافتی استفاده شود. یوبی سافت همچنین اشاره کرد که Assassin’s Creed Mirage که در حال حاضر برای پیش‌سفارش در تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است، صدای عربی و بومی‌سازی کامل دریافت خواهد کرد. پیش‌سفارش‌ها یک ماموریت جایزه انحصاری به نام چهل دزد دریافت می‌کنند که در آن غار علی بابا را خواهید دید. با ماندن در موضوع، آیا رمز عبور “کنجد باز” نیز خواهد بود؟

مطلب پیشنهادی:  بهترین معاملات چاپگر لیزری: Save from Brother، HP و Canon

Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 12 اکتبر برای رایانه های شخصی (Epic Games Store، Ubisoft Store)، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series S/X منتشر می شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا