موبایل

AT&T به طور چشمگیری برنامه های خود را برای FirstNet ساده می کند

برنامه‌های تلفن‌های هوشمند بی‌سیم از لحاظ تاریخی گیج‌کننده و پیچیده بوده‌اند – و این می‌تواند به‌ویژه زمانی صادق باشد که می‌خواهید انواع مختلف برنامه‌ها را با هم ترکیب کنید. AT&T را به عنوان مثال در نظر بگیرید. از زمانی که اپراتور خدمات بی‌سیم FirstNet First Aid خود را راه‌اندازی کرد، خانواده‌های دارای طرح‌های FirstNet و Basic/Commercial AT&T مجبور بودند چندین طرح بی‌سیم، چندین حساب و صورت‌حساب‌های متعدد را تحمل کنند. با این حال، از 9 آگوست، AT&T در حال برداشتن گام های بزرگی برای کاهش سردرد و ارائه خدمات FirstNet خود است زیاد راحت تر هضم می شود

FirstNet که در سال 2001 ایجاد شد و در سال 2017 با AT&T امضا شد، یک شبکه بی سیم است که با AT&T به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای اولین پاسخ دهندگان ساخته شده است. در صورت وقوع یک بلایای طبیعی، حمله تروریستی و غیره، غرق شدن و اختلال در سیگنال های سلولی بی سیم غیر معمول نیست. FirstNet برای عملیاتی ماندن در چنین رویدادهایی طراحی شده است و به اولین پاسخ دهندگان “امنیت برتر، پوشش و ظرفیت واقعاً اختصاصی زمانی که به آن نیاز دارند، و مزایای منحصر به فردی که در هیچ جای دیگری نمی توانند به دست آورند” می دهد. در حالی که این جنبه از FirstNet عالی است، روشی که به طور سنتی برای مردم صورت‌حساب دریافت می‌شد چیزی جز این نیست.

AT&T SatCOLT که یک پلتفرم برج 5G موبایل است.
آدام دود/روندهای دیجیتال

قبل از اعلام امروز، اولین پاسخ دهندگان با سرویس FirstNet یک صورتحساب از FirstNet دریافت کردند، در حالی که هر کسی که به طور معمول خدمات تلفن همراه را از طریق AT&T دریافت می کند صورتحساب خود را از AT&T دریافت می کند. اگر مجرد هستید، این مشکلی نیست. اما برای اولین پاسخ دهندگان و خانواده هایشان با هر دو خط AT&T و FirstNet در یک خانواده، این به معنای دستکاری چندین حساب و صورت حساب بود. اما نه بیشتر! از ۹ اوت، خانواده‌هایی که طرح‌های بی‌سیم FirstNet و معمولی AT&T دارند، اکنون یک صورت‌حساب در یک حساب دریافت می‌کنند. اولین پاسخ دهندگان هنوز همان دسترسی به شبکه FirstNet مورد نیاز خود را دارند، اما مدیریت صورتحساب اکنون بسیار ساده تر از قبل است.

مطلب پیشنهادی:  شیائومی به کاربرانی که با مشکلات وای فای مواجه هستند، به‌روزرسانی رایگان شیائومی 12 پرو به می 11 اولترا را ارائه می‌کند.

علاوه بر صورت‌حساب ساده‌تر، AT&T همچنین می‌گوید این تغییر باید به نرخ‌های ماهانه ارزان‌تر برای مردم منجر شود. با توجه به AT&T، برخی از اولین پاسخ دهندگان به جای ثبت نام در FirstNet، برنامه های معمولی AT&T را با 25٪ تخفیف برای اولین پاسخ انتخاب کردند. FirstNet ارزان‌تر است و داده‌های قابل‌اعتمادتری را ارائه می‌دهد، اما به نظر می‌رسد صورت‌حساب‌های پیچیده برخی از افراد را از آن دور نگه می‌دارد.

AT&T یک سناریو برای یک زوج ایجاد می کند – از جمله اولین پاسخ دهنده و شریک زندگی آنها. قبلاً، مردم FirstNet را نادیده می گرفتند و به جای آن برای دو طرح تجاری AT&T ثبت نام می کردند. با برنامه های معمولی/تجاری از 65 دلار تا 85 دلار در ماه – همراه با 25٪ تخفیف AT&T برای اولین پاسخ دهندگان – که به بیش از 110 دلار در ماه می رسد. اما اگر شخصی برای یک طرح FirstNet 40 دلاری در ماه ثبت نام کند و شریک او برنامه عادی AT&T خود را دریافت کند، کل صورتحساب او باید کمتر از 100 دلار در ماه باشد. AT&T هیچ یک از قیمت‌گذاری‌های خود را تغییر نمی‌دهد، اما اکنون پاسخ‌دهندگان سریع و خانواده‌هایشان می‌توانند این قیمت پایین‌تر را بپردازند و صورت‌حساب‌هایی دریافت کنند که به راحتی قابل درک است. به علاوه قابلیت اطمینان بهبود یافته ای که از FirstNet می آید.

اگر همه اینها کمی گیج کننده به نظر می رسد، نتیجه این است که FirstNet اکنون مانند سایر برنامه های AT&T از منظر صورتحساب عمل خواهد کرد. دارای همان اتصال شبکه پیشرفته ای است که اولین پاسخ دهندگان به آن نیاز دارند، اما دیگر با حساب و حساب خود جدا نیست.

مطلب پیشنهادی:  قیمت سری گلکسی اس 24 سامسونگ با نوک; مدل های پایه Galaxy S24، Galaxy S24+ ممکن است قیمتی مشابه مدل های قبلی داشته باشند

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا