تکنولوژی

Bumble ویژگی پیام قبل از مسابقه را با نام “تمجید” راه اندازی کرد

Bumble به تازگی یک ویژگی جدید به نام “تمجید” را راه اندازی کرده است، یک ویژگی به اصطلاح پیام قبل از مسابقه که به اعضا اجازه می دهد قبل از اتصال با ارسال یادداشت برجسته شوند. Bumble اولین اپلیکیشن همسریابی و شبکه های اجتماعی برای زنان است و ویژگی جدید آن برای ارائه راحتی بیشتر به کاربرانش طراحی شده است.

این ویژگی به انجمن Bumble اجازه می دهد تا اولین مکالمه را بهبود بخشد یا به مکالمه اولیه شروع مثبتی بدهد. اعضایی که با تعریف و تمجید شرکت می کنند، از نظر آماری احتمال بیشتری دارد که با هم مطابقت داشته باشند و به احتمال زیاد چت خوبی دارند.

بر اساس تحقیقات جدید بامبل، حدود 85 درصد از هندی‌های مورد بررسی می‌گویند که دریافت یک تعریف و تمجید از یک شخص، یک شریک عاشقانه بالقوه، آنها را بیشتر علاقه مند می‌کند.

در اینجا چیزی است که سامارپیتا سامادار، مدیر ارتباطات هند، بامبل درباره ویژگی تازه راه‌اندازی شده می‌گوید: «در Bumble، ما به قدرت مثبت و مهربانی اعتقاد داریم و وقتی یک تعریف و تمجید در قلب یک مکالمه است، شما در حال تنظیم هستید. مرحله ای برای شروع رابطه به بهترین شکل ممکن.”

پس چگونه از تعارف استفاده می کنید؟ سمادار گفت: استفاده از تعارف در Bumble می تواند به سادگی ارسال یک پیام دوستانه باشد که با نمایه شخصی روبرو می شوید که با او علایق مشترک دارید، مانند سلیقه موسیقی یا فیلم های مورد علاقه!

هر کسی در Bumble می‌تواند هر روز یک پیام رایگان در پیام‌ها، بیو یا تصاویر نمایه خود ارسال کند. در حالی که تعریف ها را می توان به دو صورت مشاهده و دریافت کرد، یعنی از طریق Beeline یا صفحه اصلی Encounters. کسانی که تعارفات خوانده نشده دارند می توانند هنگام باز شدن برنامه اعلان دریافت کنند.

مطلب پیشنهادی:  بازار هوش مصنوعی با بازبینی ناظر بریتانیا مواجه است

Compliments به Recommend to a Friend و Speed ​​​​Dating به عنوان بخشی از مجموعه ویژگی‌های جدید می‌پیوندد که به اعضای Bumble این توانایی را می‌دهد تا در مورد شروع یک مکالمه به روشی مثبت عمدی‌تر عمل کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا