تکنولوژی

CBSE 10th Result Online: در اینجا نحوه مشاهده و دانلود برگه علامت گذاری آمده است

نتیجه دهم CBSE: انتظار می رود CBSE نتایج کلاس 10 را در هر زمانی امروز منتشر کند. نحوه مشاهده و دانلود یک علامت آنلاین را بیاموزید.

نتیجه دهم CBSE احتمالا امروز خواهد آمد. انتظار می رود که هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) نتایج کلاس دهم 2022 را امروز 20 جولای اعلام کند. اگرچه هیئت مدیره اعلامیه رسمی در مورد تاریخ و زمان تایید شده برای اعلام نتایج دوره دهم هیئت مدیره اعلام نکرده است. کاندیداهایی که منتظر نتیجه کلاس 10 CBSE در سال 2022 هستند، می توانند هنگام اعلام نتیجه در cbse.gov برگه های امتیاز خود را به صورت آنلاین بررسی کنند. در، cbseresults.nic.in، parikshasangam.cbse.gov.in و results.cbse.nic.in پس از خروج نتیجه. برای دسترسی به نتیجه 2022 کلاس 10 CBSE، از دانش آموزان خواسته می شود که شماره فهرست و شماره مدرسه خود را وارد کنند.

امسال بیش از 35 هزار دانش آموز برای امتحانات هیئت مدیره کلاس 10 ترم 2 حاضر شدند. هیئت امتحانات هیئت مدیره کلاس 10 را از 26 آوریل تا 15 ژوئن 2022 برگزار کرد.

نمرات به دانش آموزان بر اساس عملکرد آنها در امتحانات ترم 1 و ترم 2 تعلق می گیرد. CBSE کلاس 10 نتیجه 2022: نحوه بررسی آنلاین

برای بررسی CBSE 10th Result 2022، نامزدها می توانند مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنند:

زمان

ابزار

مواد مصرفی

20 دقیقه

گام 2:

روی پیوند “CBSE Class 10 results 2022” موجود در صفحه اصلی نتایج CBSE 2022 کلیک کنید.

مرحله 3:

شماره رول کلاس 10 CBSE و سایر جزئیات مورد نیاز مانند نام و تاریخ تولد را وارد کنید.

مطلب پیشنهادی:  با عمیق تر شدن اصلاحات پس از ETF، بیت کوین به 40000 دلار باز می گردد

مرحله 4:

حالا دکمه ارسال را بزنید.

مرحله 5:

نتیجه 2022 کلاس 10 CBSE روی صفحه نمایش داده می شود.

مرحله 6:

می توانید آن را دانلود کنید و از آن پرینت بگیرید.

داوطلبان همچنین می توانند از طریق DigiLocker به نتیجه کلاس 10 CBSE خود دسترسی داشته باشند. هیئت مدیره پس از اعلام نتیجه، پیوندی را در برنامه DigiLocker ارسال می کند. دانش‌آموزان می‌توانند به وب‌سایت DigiLocker – digilocker.gov.in مراجعه کنند و نمرات، گواهی‌ها و گواهی‌های مهاجرت خود را دانلود کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا