کامپیوتر

Disney Speedstorm به عنوان یک بازی کاملا رایگان در تاریخ 28 سپتامبر منتشر خواهد شد

Disney Speedstorm، بازی مسابقه‌ای مبارزه‌ای بر اساس شخصیت‌های نمادین دیزنی و پیکسار، دسترسی زودهنگام را ترک می‌کند و در ۲۸ سپتامبر به طور کامل عرضه می‌شود. این بازی به صورت رایگان برای بازیکنان در تمامی پلتفرم ها – PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series S/X و Nintendo Switch در دسترس خواهد بود. از ماه آوریل، این عنوان به‌عنوان یک بازی پولی در دسترس بوده و قیمت آن 500 میلیون تومان است. 2,497 برای بسته استاندارد – ارائه دسترسی زودهنگام و مجموعه‌ای از اعتبارات درون بازی، پوسته‌ها و آواتارها. با گذشت زمان، بازی در قالب مسیرهای مسابقه و پیشرفت های فنی دستخوش ارتقاهای مختلفی شده است که همه آنها در نسخه نهایی منعکس خواهند شد، اما در حال حاضر مشخص نیست که آیا نسخه های جدید Deluxe و/یا Ultimate در آن زمان عرضه خواهند شد یا خیر.

توسعه دهنده Gameloft در بیانیه ای گفت: «از زمان راه اندازی Early Access، ما بازخورد و حمایت ارزشمندی از جامعه باورنکردنی خود از بازیکنان دریافت کرده ایم که در بهبودهای ایجاد شده در طول دسترسی زودهنگام نقش داشته اند. “حرکت به یک تجربه رایگان بازی به بازیکنان بیشتری اجازه می دهد تا یک تجربه کاملاً قوی رقابتی و مسابقه ای مشترک را به اشتراک بگذارند.” ما مشتاقانه منتظر ادامه این سفر با هم هستیم که وارد این مرحله جدید هیجان انگیز می شویم.» Gameloft همچنین اضافه کرد که بسته های Premium Founder’s برای خرید باقی خواهند ماند تا زمانی که Disney Speedstorm از Early Access خارج شود و اقلام انحصاری را با «ارزش خارق العاده» ارائه دهد. جنبه ارزش نشان می دهد که قیمت آنها ممکن است بعداً افزایش یابد، اما همچنین به بسته های جدید در آینده اشاره می کند.

مطلب پیشنهادی:  به دنبال چاپگر ارزان قیمت هستید؟ این HP به 50 دلار کاهش یافته است

Disney Speedstorm اساساً یک بازی مسابقه‌ای است که شبیه به Mario Kart نینتندو است و دارای مجموعه‌ای از شخصیت‌ها مانند میکی ماوس، اردک دونالد، مولان، بالو خرس، کاپیتان جک اسپارو و غیره است که همگی برای مسابقه مناسب هستند. اطراف چندین مسیر پرسرعت با الهام از دنیای دیزنی و پیکسار. هر شخصیت به مهارت های منحصر به فردی مانند افزایش سرعت و مواد منفجره مجهز است که می تواند به تغییر جزر و مد مسابقه کمک کند. مسیرها از اسکله‌های بندر کراکن دزدان دریایی کارائیب، ویرانه‌های جنگل کتاب جنگل و طبقه ترسناک از شرکت هیولاها متفاوت است. این بازی همچنین دارای کراس پلی است که به بازیکنان در پلتفرم های مختلف اجازه می دهد تا به صورت یکپارچه با یکدیگر بازی کنند. Gameloft همچنین قول داده است که به طور منظم مسابقات جدیدی را به همراه محتوای فصلی اضافه کند.

بازیکنان علاقه مند می توانند به وب سایت رسمی Disney Speedstorm مراجعه کنند و از تخفیف های سه بسته Founder’s استفاده کنند که به آنها امکان می دهد تا قبل از راه اندازی رسمی قفل شخصیت های ویژه را باز کنند. نسخه استاندارد با 20 درصد تخفیف، Deluxe با 30 درصد تخفیف و نسخه Ultimate با 25 درصد تخفیف در دسترس هستند.

Disney Speedstorm به طور کامل در 28 سپتامبر برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series S/X و Nintendo Switch عرضه می شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا