کامپیوتر

E3 به لطف شرکت پشتیبان PAX در سال 2023 بازمی گردد


پس از لغو فیزیکی و دیجیتالی در سال 2022، به نظر می رسید E3 تقریباً تمام شده است. چند ماه پس از اعلام لغو امسال، انجمن نرم‌افزارهای سرگرمی (ESA) اعلام کرده است که این رویداد به زودی مرده است و برنامه‌هایی برای بازگشت با نمایش فیزیکی در سال 2023 در دست اجرا است. اکنون ما تأییدیه‌ای داریم که چگونه قصد عقب‌نشینی دارد. پس از اعلام شراکت ESA با ReedPop، شرکتی که پشت کنوانسیون‌های PAX قرار دارد، پا به عرصه وجود گذاشت.

در این همکاری، ReedPop وظیفه تولید اولین E3 فیزیکی را در سه سال آینده دارد، که رئیس و مدیر عامل ESA، Stan Pierre-Louis معتقد است که هنوز یک رویداد بسیار مورد نیاز است.

پیر لوئیس در مصاحبه ای با واشنگتن پست گفت: “ما هیجان زده هستیم که در سال 2023 با یک رویداد دیجیتال و حضوری بازگردیم.” “به همان اندازه که ما این رویدادهای دیجیتالی را دوست داریم و به همان اندازه که آنها به مردم دسترسی پیدا می کنند و ما آن دسترسی جهانی را می خواهیم، ​​همچنین می دانیم که یک تمایل واقعاً قوی برای مردم وجود دارد که دور هم جمع شوند – بتوانند شخصاً با هم ارتباط برقرار کنند و با یکدیگر صحبت کنند. در مورد اینکه چه بازی هایی عالی انجام می دهد.»

پیر لوئیس در بیانیه ای گفت: “ما هیجان زده هستیم که E3 را به عنوان یک رویداد حضوری با ReedPop، یک رهبر جهانی در تولید رویدادهای فرهنگ پاپ بازگردانیم.” “سه سال گذشته تایید کرد که E3 صنعت ما را مانند هیچ رویداد دیگری گرد هم آورده است.”

مطلب پیشنهادی:  بهترین مدیران رمز عبور سال 2024 برای محافظت از حساب های شما

در حالی که هنوز تاریخ خاصی برای E3 2023 اعلام نشده است، ESA تایید کرده است که ثبت نام رسانه ها در اواخر سال 2022 آغاز خواهد شد. ESA همچنین می گوید که غرفه داران در ماه های آینده اعلام خواهند شد. با این حال، مطمئن نیست که امثال اسکوئر انیکس، ایکس باکس، پلی استیشن و نینتندو بازخواهند گشت، زیرا هر کدام در سال های اخیر ویترین های خود را میزبانی کرده اند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا