گجت

Fitbit در پاییز امسال به پشتیبانی از انتقال موسیقی از رایانه پایان می دهد

Fitbit در حال پایان دادن به برنامه Fitbit Connect است که به زودی کاربران را قادر به انتقال موسیقی از رایانه خود به دستگاه Fitbit نخواهد کرد. دارندگان Fitbit به زودی سرویس این شرکت را برای انتقال فایل های موسیقی به دستگاه Fitbit خود از دست خواهند داد.

Fitbit در بیانیه خود در صفحه راهنمای خود اعلام کرد که برنامه Fitbit Connect خود را در 13 اکتبر متوقف می کند. با این حال، این شرکت دو گزینه را نیز در اختیار کاربران قرار داده است تا موسیقی را در دستگاه خود دانلود کنند. در بیانیه آمده است: «شما می توانید به پخش موسیقی شخصی ذخیره شده در ساعت خود ادامه دهید و موسیقی را با برنامه Deezer و برنامه Pandora به ساعت خود منتقل کنید.

در پرسش‌های متداول مربوط به توقف برنامه Fitbit Connect، این شرکت تصریح کرد که کاربران می‌توانند قبل از اشتراک در خدمات پولی خود، یک آزمایش 90 روزه Deezer یا Pandora را برای دانلود موسیقی در دستگاه‌های Fitbit خود در آینده انجام دهند.

کاربران Fitbit Ionic، Fitbit Sense و Fitbit Versa می توانند لیست های پخش Deezer و Flow را مستقیماً در ساعت های خود دانلود کنند. با این حال، این ویژگی برای Fitbit Versa Lite Edition در دسترس نیست.

در همین حال، کاربران Fitbit در ایالات متحده می توانند برنامه Pandora را برای گوش دادن به موسیقی دانلود کنند. این ویژگی در سری های Fitbit Ionic، Fitbit Sense و Fitbit Versa (به جز Fitbit Versa Lite Edition) پشتیبانی می شود. برای دانلود موسیقی از برنامه، به یک اشتراک پولی و یک اتصال Wi-Fi فعال نیاز دارید.

مطلب پیشنهادی:  مارک گورمن: به‌روزرسانی واچ او اس 10 اپل برای معرفی رابط متمرکز بر گجت‌های مشابه Siri Watch Face

Fitbit Connect یک برنامه همراه برای رایانه‌های Mac و Windows است که به شما امکان می‌دهد داده‌های تناسب اندام را بین دستگاه‌ها همگام‌سازی کنید و موسیقی را به دستگاه‌های Fitbit قدیمی انتقال دهید. حذف تدریجی نرم افزار دسکتاپ از این واقعیت نیز مشهود است که این شرکت دیگر Fitbit Connect را در صفحه راه اندازی خود توصیه نمی کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا