گجت

Fitbit «سال بررسی 2021» را منتشر می‌کند، اطلاعاتی در مورد مراحل، خواب و موارد دیگر ارائه می‌دهد

Fitbit به کاربران این شانس را می دهد که نکات برجسته داده های تناسب اندام خود را در سال گذشته به عنوان بخشی از ویژگی بررسی سال 2021 مشاهده کنند. کاربران می توانند از سال 2021 جزئیات مفیدی در مورد فعالیت و خواب خود مشاهده کنند، در حالی که اطلاعات را با معیارهای قابل درک مانند میانگین ساعات خواب، کل دقیقه منطقه فعال، کل مراحل و فعال ترین روز خود مشاهده می کنند. با توجه به ایمیل دریافتی توسط کاربران، بررسی Fitbit 2021 بر اساس داده های جمع آوری شده و ناشناس کاربران جهانی Fitbit از 1 ژانویه 2021 تا 31 دسامبر 2021 است.

به عنوان بخشی از ایمیل بررسی سال 2021 که برای مشتریان Fitbit ارسال شد، سرویس متعلق به Google نکات برجسته سال گذشته را به اشتراک گذاشت، مانند روز فعال ترین آنها، زمانی که کاربر بیشترین قدم ها را برداشته و کل گام های برداشته شده در سال 2021. برخی از معیارها نیز با جامعه Fitbit مقایسه می شوند، مانند تعداد کل روزهای ورزش در سال گذشته. Fitbit همچنین کاربران را تحت فشار قرار می دهد تا Fitbit Premium را دریافت کنند تا جزئیات بیشتری را با گزارش سلامتی این سرویس دریافت کنند.

fitbit year در آمار بررسی fitbit

Fitbit’s 2021 Year In Review جزئیات مراحل، خواب و فعالیت های ایمیل در سال گذشته را نشان می دهد

پوشیدنی های Fitbit همچنین به کاربران کمک می کند تا خواب خود را ردیابی کنند، و بررسی 2021 بینش جالبی را در مورد برنامه خواب روزانه کاربر ارائه می دهد. این سرویس میانگین زمان صرف شده برای خواب، میانگین زمان خوابیدن و بیدار شدن و میانگین نمره خواب را نشان می دهد. کاربران همچنین می توانند این آمار را با انجمن Fitbit مقایسه کنند، درست مانند مراحل ردیابی.

مطلب پیشنهادی:  تاریخ عرضه، مشخصات ساعت هوشمند نویز ColorFit Ultra 2؛ Noise Champ Smart Band معرفی شده در هند

علاوه بر شمارش گام‌ها و ردیابی خواب، کاربران همچنین می‌توانند کل داده‌های Active Zone Minutes (AZM) خود را بررسی کنند که جزئیات کل AZM سال ۲۰۲۱ را به همراه میانگین روزانه‌شان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به گفته این شرکت، ویژگی هایی مانند امتیاز آمادگی روزانه به عضویت Fitbit Premium نیاز دارند.

ویژگی‌های Year in Review در سرویس‌هایی مانند Spotify، Instagram، Facebook و Reddit محبوب هستند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا