گجت

Fitbit ویژگی «Snore & Noise Detect» را برای ساعت‌های هوشمند Sense راه‌اندازی کرد، نسخه 3: نحوه فعال کردن

پوشیدنی های Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 شروع به دریافت ویژگی جدیدی کرده اند که به کاربران امکان می دهد الگوهای خروپف و سایر صداهای بلند خود را تشخیص دهند. ویژگی جدید Fitbit ‘Snore & Noise Detect’ راهی مناسب برای ردیابی خروپف در هنگام خواب است. این ویژگی از میکروفون داخلی دستگاه های Fitbit برای نظارت بر صداها در محیط خواب کاربر استفاده می کند. این ابزار پوشیدنی نتایج را صبح روز بعد نمایش می دهد. با این حال، ویژگی جدید اکنون فقط به مشترکین Premium محدود شده است.

فیت بیت اولین بار با اپلیکیشن Snore Detect Beta برای ساعت هوشمند Versa 2 دست خود را نشان داد.خبر راه اندازی ویژگی Snore & Noise Detect اولین بار توسط 9to5Google گزارش شد. دیجیتال تو توانست این ویژگی را در صفحه راهنمای Fitbit آزمایش کند. طبق برنامه خریداری شده توسط گوگل، این ویژگی می تواند به مشترکین Premium کمک کند تا خروپف یا سطح سر و صدای محیط اطراف خود را که ممکن است خواب آنها را مختل کند، ردیابی کنند.

کاربران Fitbit با اشتراک Premium می‌توانند ویژگی Snore & Noise Detect را روشن کنند تا به میکروفون‌های Fitbit Sense یا Fitbit Versa 3 اجازه تشخیص نویز را بدهد.

ویژگی خروپف و نویز Fitbit: نحوه فعال کردن

اگر مشترک Premium هستید و قبلاً به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اید، این مراحل را در دستگاه خود دنبال کنید:

  • از جانب امروز برگه، به پایین اسکرول کنید و روی آن ضربه بزنید یک رویا کاشی
  • روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید.
  • روشن کن تشخیص خروپف.
  • دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید و هنگام خواب دستگاه Fitbit خود را بپوشید.
مطلب پیشنهادی:  ساعت هوشمند Fire-Boltt Ninja Pro Max با 27 حالت ورزشی، سنسور ضربان قلب در هند راه اندازی شد: قیمت، مشخصات

این گجت پوشیدنی صداهای خروپف کاربر و هر شریک خواب و همچنین محیط آنها را ردیابی می کند. سپس دستگاه هر چند ثانیه یک بار اطلاعات نویز را تجزیه و تحلیل می کند. این ویژگی نتایج شب را که در یک گزارش صبح روز بعد خلاصه می شود ارائه می دهد.

طبق صفحه راهنما، Fitbit مقدار را به سه بخش دسته بندی می کند: هیچکدام به سبک (کمتر از 10 درصد کل زمان خواب شما)، متوسط ​​(10 تا 40 درصد از کل زمانی که خوابیده اید) و مکرر (بیش از بیش از 40 درصد از کل زمان خواب شما).

این گزارش نموداری از سطح نویز در طول شب را نشان می دهد. نمودار سطح نویز بر اساس دسی بل های A-weighted دارای چهار دسته است: بسیار آرام (30 dBA یا کمتر)، بی صدا (30-50 dBA)، متوسط ​​(50-70 dBA)، بلند (70-90 dBA) و بسیار بلند. (90 dBA یا بالاتر)

دارندگان Fitbit Sense و Versa 3 می‌توانند این ویژگی را غیرفعال کنند و داده‌های نویز خروپف را در هر زمان با مراجعه به صفحه مدیریت داده‌های Fitbit خود در یک مرورگر وب حذف کنند. که در تشخیص خروپف و نویز می توانید تاریخ شروع و پایان داده هایی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید.

Fitbit توصیه می کند که کاربران قبل از رفتن به رختخواب حداقل 40 درصد شارژ را روی دستگاه پوشیدنی خود داشته باشند. همچنین، اگر نویز پس زمینه بیش از حد باشد، میکروفون دستگاه نمی تواند خروپف را تشخیص دهد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا